Kategorie produktów

Cynarecaps

Cynarecaps

4.0 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cynarecaps

Suplement diety Cynarecaps to produkt dostępny w postaci kapsułek. Produkt jest polecany dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę w składniki zawarte w preparacie oraz dla osób, które chcą kontrolować swoją wagę.

Produkt Cynarecaps zawiera wyciąg z liści karczocha. Liście karczocha wspierają utrzymanie prawidłowego stężenia cholesterolu oraz lipidów we krwi. Dzięki temu wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego i wątroby oraz ułatwia przebieg procesu detoksykacji. 

Co więcej karczoch oddziałuje korzystnie na kontrolę masy ciała

Skład

W składzie suplementu diety Cynarecaps znajdują się: wyciąg z liści karczocha; oraz składniki kapsułki (żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza).

Zalecane spożycie:

Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki suplement dietyu Cynarecaps dziennie. Kapsułkę należy połknąć, popijając obficie wodą. 

W składzie 1 kapsułki znajduje się:

- wyciąg z liści karczocha - 350 mg

Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu diety Cynarecaps jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu z dala od oddziaływania promieni słonecznych i wilgoci.

Produkt jest polecany dla osób dorosłych, nie należy stosować go u dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia jest sposodem na utrzymanie zdrowego stylu życia. 

 

Nie stosować suplementu diety po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

TaMaRa 2018-07-16 10:39

Karczoch jest teraz modnym składnikiem. Wpychają go we wszystkie produkty, bo ma wszechstronne działanie. Zresztą, jak większość zielonych roślin. A że teraz bycie fit jest na topie, to i taki Cynareps warto mieć, bo zawiera ekstrakt z liści karczocha. Przypadek? Nie sądzę :)

Ligiusz 2017-08-21 14:40

korzystne wsparcie da wątroby!

Opinia użytkownika 2017-08-16 11:34

Cynarecaps jest bardzo dobry jak dla mnie. Zwyczajnie- ZAWSZE się sprawdza!

Sykstus 2017-05-03 17:01

Zbyt wysoki cholesterol może przyczyniać się do wystąpienia chorób takich jak np.: zawał serca, kłucie w sercu i miażdżyca! Nie należy tego lekceważyć! Ja używam specyfik o nazwie Cynarecaps . Ja polecam, ale ważne żeby każdy wybrał coś odpowiedniego dla siebie!

Opinia użytkownika 2015-01-04 10:33

Od dawna poszukuję dobrze działającego preparatu na wątrobę. Apteczne półki mają tego krocie. A ja wciąż nie trafiam. Cynarecaps sprawdza mi się zaledwie śrdenio.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.