Trilac Plus

miejsce
w rankingu

8

Trilac Plus
4.34
opinii: 29

Zapoznaj się z ulotką Trilac Plus

Download icon Zobacz ulotkę
Trilac Plus

Trilac Plus to dietetyczny środek spożywczy, który przyjmuje postać kapsułek, dla których charakterystyczne jest opóźnione uwalnianie. Kapsułki synbiotyku rozpuszczają się w jelitach. W skład produktu wchodzą jedynie wyspecjalizowane szczepy żywych kultur bakterii, które są zabezpieczone tak przed działaniem kwasów, jak i enzymów trawiennych w żołądku. 

Trilac Plus sprawdza się przede wszystkim przy zaburzeniach związanych z funkcjonowaniem przewodu pokarmowego, może być więc przyjmowany tak w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia z wykorzystaniem antybiotyków. Można podawać go również wspomagająco podczas leczenia biegunek infekcyjnych nawet, jeśli mają one pochodzenie wirusowe.

Środek przydaje się także przy występowaniu tak zwanych biegunek podróżnych, może być przy tym podawany profilaktycznie, aby zapobiegać ich występowaniu. Warto przyjmować go również po to, aby zachować prawidłową pracę jelit.

Dietetycznego środka spożywczego Trilac Plus nie trzeba przechowywać w lodówce. Nie zawiera on konserwantów, kazeiny i mleka. Może być przyjmowany przez osoby dorosłe, młodzież, dzieci oraz niemowlęta. Zaleca się stosowanie jednej kapsułki dziennie.

Zapoznaj się z ulotką Trilac Plus

Download icon Zobacz ulotkę
Trilac Plus

Skład:

W skład 1 kapsułki preparatu Trilac Plus wchodzą

glukoza bezwodna - substancja wypełniająca, fruktooligosacharydy, szczepy bakterii probiotycznych - liofilizowany szczep Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) - min. 1,6 mld CFU/kapsułkę, mieszanka liofilizatu 3 szczepów - 1,6 mld CFU/kapsułkę, w proporcji: Lactobacillus acidophilus 46,5% i 47,5 % Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus 6%, kwas L- askorbinowy - stabilizator, hydroksypropylometyloceluloza, dwutlenek tytanu (E 171) - barwnik

Czy zapalenia pęcherza moczowego można dostać od noszenia obcisłych spodni?

Czy zapalenia pęcherza moczowego można dostać od noszenia obcisłych spodni?

Kobiecy układ moczowy zbudowany jest z nerek, moczowodów, pęcherza moczowego i cewki moczowej. Sąsiedztwo stref intymnych powoduje częste infekcje... Czytaj więcej

Dawkowanie:

Zalecana porcja preparatu Trilac Plus do spożycia w ciągu dnia:

- niemowlęta po ukończeniu pierwszego miesiąca życia: jedna kapsułk dziennie;

- dzieci: jedna kapsułka dziennie;

- dorośli: jedna kapsułka dziennie.

Zawartość kapsułki należy wysypać na łyżeczkę, wymieszać w małej ilości letniego płynu (np. przegotowanej wody, jogurtu, mleka), po czym wypić.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Trilac Plus. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych,  dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia.

Trilac Plus należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb krotex

Postać:

kapsułka

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Donald 2019-12-29 19:43

  mama wykupiła w aptece to lekarstwo na rozwolnienie. Działa bardzo dobrze.

 • Celina 2018-06-30 22:09

  Jeśli wartościowy i skuteczny produkt przy stosowaniu antybiotyków, to nic innego jak Trilac Plus ...! Zalecam! Naprawdę bez kręcenia!

 • Albina 2018-02-23 14:18

  Trilac Plus ...? To najlepszy środek na problemy trawienne !!! Pomaga szybko! Naprawdę polecam.

 • Zdzisława 2018-02-18 21:21

  Kupując cokolwiek dla mojego synka chcę mieć gwarancję najwyższej jakości. Po co mi słabe produkty. Trilac Plus Sprawdza się u nas znakomicie.

 • Michalina 2018-01-15 09:29

  Produkty o opóźnionym uwalnianiu są istotne dla wspierania wątroby. Takie produkty zwykle przeznaczone są do oddziaływania w jelitach Ja stosowałam Trilac Plus w okresie ostrej biegunki. Pamiętam, że było to związane z jakimś wirusem. Robiłam badania na obecność Helicobacter pylori, ale niestety wynik był taki, że te bakterii nie było. Była inna, przez to bardzo bolał mnie brzuch i męczyłam się z ,,rozwolnieniem''. Wtedy Trilac Plus okazał się najlepszym rozwiązaniem.

 • M. 2017-12-06 11:08

  Czytałam o tym, że w ramach przygotowania do porodu i jak najzdrowszej flory bakteryjnej powinnam zacząć już w ciąży brać jakieś probiotyki...po rozeznaniu tematu uznałam, że dobry dla mnie będzie Trilac PLus, bo jest sprawdzony, ceniony i zawiera kilka szczepów bakteryjnych ,a nie tylko jeden jak większość mi znanych. Teraz mogę już tylko spokojnie czekać na rozwiązanie;)

 • Czesław 2017-11-08 10:14

  Mój lekarz rodzinny jest znany z tego, że stara się dobrze prowadzić swoich pacjentów i raczej można z nim skonsultować wszystko, co się chciałoby brać z leków czy suplementów bez recepty. Tak, to się zdarza nawet podczas wizyt NFZ, w naszym kraju:) Tak więc gdy przyszło do wyboru probiotyku do stosowania przy okazji antybiotyku, było podobnie. Dlatego z czystym sumieniem pięć gwiazdek ode mnie dla Trilac Plus.

 • Sandra 2017-10-12 13:17

  Po pierwsze i najważniejsze to Trilac Plus ma naprawdę dobry skład! Ilość dobrych bakterii jest spora, nie tak jak w niektórych probiotykach, gdzie więcej jest barwników. Cena Trilac Plus też jest dobra, bo za 10 zł mamy 10 kapsułek. Produkt nie tylko działą przy antybiotykoterpii ale też można go przyjmować wspomagająco na jelita i układ pokarmowy. Jak dla mnie Trilac Plus to prawdziwy hit i przyjmuję go regularnie.

 • Michalina 2017-10-12 11:56

  Jestem osobą, która bardzo długo przebywała kurację antybiotykową. Można powiedzieć, że z jednego antybiotyku przechodziłam w kolejny, więc mój organizm dostał porządnego kopa. Nikt nie uświadomił mnie, że to, że antybiotyki pomagają na jedną dolegliwość nie oznacza, że nie niszczą niczego po drodze. Zaczęłam czytać o synbiotykach i trafiłam na ten produkt. Nie wiedziałam, że niektóre synbiotyki mogą wspomagać dodatkowo procesy trawienia i pracę jelit. Kapsułki są wygodne do zażywania i dobre jest też to, że u maluchów możliwe jest wysypanie proszku, ponieważ dzieci są wielkimi przeciwnikami tabletek.

 • Andrzej 2017-09-26 13:12

  Niejasna informacja odnośnie do stosowania-powinno być wyraźnie powiedziane, że wysypywanie z kapsułki dotyczy tylko dzieci i niemowląt. Poza tym idea innowacyjności polega na kapsułce, która chroni kultury bakteryjne prze oddziaływaniem soków żołądkowych, więc wysypywanie zawartości niweczy ten efekt.

 • Eugenia 2017-09-24 11:51

  Trilac Plus to skuteczny środek na grypę żołądkową.

 • Opinia użytkownika 2017-06-20 12:33

  W ulotce podaje się aby przyjmować KAPSUŁKI, a potem że należy przed przyjęciem otworzyć kapsułkę i wymieszać zawartość z jogurtem*O CO TU CHODZI ???To jakaś PARANOJA INFORMACYJNA !

 • Wespazjan 2017-06-17 18:30

  Problemy trawienne to była dla mnie codzienność. Trilac Plus biorę od niedawna ale już widzę jak mój PROBLEM znika.

 • Opinia użytkownika 2017-04-01 08:48

  Do kitu. 100% placebo.

 • Marta 2017-03-23 21:33

  Trilac Plus jest niedrogi a dobrze odbudowuje florę bakteryjną po kuracji antybiotykowej.

 • Opinia użytkownika 2017-02-05 11:21

  poprawa pracy jelit

 • Sandra 2016-11-09 15:33

  bardzo dobrze działa, polecam przy antybiotykoterapii

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 11:16

  Mogę z czystym sumieniem polecić ten produkt.

 • Bartek 2016-02-19 17:36

  trilac plus to bardzo dobry probiotyk miałem okazję go przetestować przy grypie jelitowej - działa, ból i biegunka zmniejszają się

 • rafal8803 2015-02-23 21:42

  Jako probiotyk bardzo fajnie na mnie działa! Jak najbardziej polecam każdemu zainteresowanemu. Moim zdaniem warto jest dobrze go przechowywać i będzie wszystko ok. Ja już mam do niego zaufania i chyba tak zostanie ;)

 • Daria 2015-02-17 21:38

  Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z działania tego probiotyku i martwi mnie jedynie fakt że mam słaba odporność i często lekarz zapisuje mi antybiotykoterapię.

 • Rikko 2015-02-12 14:45

  Niedrogi, skuteczny, sprawdzony, polecany. Jednym słowem - dobry produkt.

 • Grażyna 2015-02-05 21:54

  Całkiem rozsądny preparat z probiotykami.

 • Małgosia 2015-02-05 12:29

  Trilac plus daje dobra barierę ochronna dla jelit.

 • Danuta 2015-02-05 12:26

  Uzupełniałam florę bakteryjną z Trilac plus po antybiotyku na ucho. Jadłam tez jogurty naturalne, ale niestety nie we wszystkich kultury bakterii faktycznie są żywe.

 • Stefania 2015-01-27 21:07

  Brałam ten probiotyk jak lekarz przepisał mi antybiotyk na ropną anginę, ale dziwię się że sam z siebie nie wskazał mi żadnego probiotyku tylko powiedział że w aptece na pewno mi coś dadzą, A potem to człowiek sam musi się wszystkim interesować...

 • Valdi 2015-01-27 12:16

  Ładnie działa, ale przechowywanie w lodówce sprawia mi czasem problem bo nie wszędzie mogę ze sobą zabrać te kapsułki żeby nie straciły działania.

 • Lucyna 2015-01-27 12:07

  Trilac znam bardzo dobrze, od lat pomaga mi uzupełnić dobre bakterie w organizmie po chorobach gdzie łykam antybiotyki.

 • Zu 2015-01-26 22:22

  Droga selekcji wybrałam sobie właśnie ten probiotyk jako osłonę przy antybiotykoterapii i chyba dobrze, bo nie dostałam potem pleśniawek jak to wcześniej bywało

 • pokaż więcej opinii Read more icon

  Zapoznaj się z ulotką Trilac Plus

  Download icon Zobacz ulotkę
  Trilac Plus

  Skład:

  W skład 1 kapsułki preparatu Trilac Plus wchodzą

  glukoza bezwodna - substancja wypełniająca, fruktooligosacharydy, szczepy bakterii probiotycznych - liofilizowany szczep Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) - min. 1,6 mld CFU/kapsułkę, mieszanka liofilizatu 3 szczepów - 1,6 mld CFU/kapsułkę, w proporcji: Lactobacillus acidophilus 46,5% i 47,5 % Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus 6%, kwas L- askorbinowy - stabilizator, hydroksypropylometyloceluloza, dwutlenek tytanu (E 171) - barwnik

  Czy zapalenia pęcherza moczowego można dostać od noszenia obcisłych spodni?

  Czy zapalenia pęcherza moczowego można dostać od noszenia obcisłych spodni?

  Kobiecy układ moczowy zbudowany jest z nerek, moczowodów, pęcherza moczowego i cewki moczowej. Sąsiedztwo stref intymnych powoduje częste infekcje... Czytaj więcej

  Dawkowanie:

  Zalecana porcja preparatu Trilac Plus do spożycia w ciągu dnia:

  - niemowlęta po ukończeniu pierwszego miesiąca życia: jedna kapsułk dziennie;

  - dzieci: jedna kapsułka dziennie;

  - dorośli: jedna kapsułka dziennie.

  Zawartość kapsułki należy wysypać na łyżeczkę, wymieszać w małej ilości letniego płynu (np. przegotowanej wody, jogurtu, mleka), po czym wypić.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Trilac Plus. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych,  dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia.

  Trilac Plus należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

  Podmiot odpowiedzialny:

  Thumb krotex

  Postać:

  kapsułka

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - synbiotyk

  Olimp Kolonbiotic 7GG

  4.888 opinii:
  Suplement diety Olimp Kolonbiotic 7GG to produkt zaliczany do synbiotyków. Produkt...
  czytaj dalej »

  Linex Forte

  4.7218 opinii:
  Linex Forte to synbiotyczny suplement diety w postaci kapsułek, uzupełniający codzienną...
  czytaj dalej »

  Nutriplant Plus

  4.638 opinii:
  Nutriplant Plus to suplement diety w postaci kapsułek, którego składniki stanowią...
  czytaj dalej »

  Beneflora

  4.5317 opinii:
  Beneflora to suplement diety dostępny w postaci saszetek. W składzie preparatu znajdują się...
  czytaj dalej »

  Biotyk Complex

  4.518 opinii:
  Biotyk Complex to suplement dostępny w postaci kapsułek. Biotyk Complex to synbiotyk,...
  czytaj dalej »
  Kategoria:
  Zdrowie
  Typ:
  środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego
  Tag:
  Na receptę:
  Nie