Kategorie produktów

Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów

Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów

Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów to produkt kosmetyczny dostępny w postaci żelu do stosowania zewnętrznego na skórę. Produkt ten przeznaczony jest do stosowania w momencie wystąpienia ukąszenia przez komary bądź mrówki.

Wskazaniem do stosowania produktu jest chęć wyeliminowania objawów towarzyszących ukąszeniom, np. świądu, pieczenia lub podrażnienia skóry. 

Produkt Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów zawiera składniki, które przenikają w głąb miejsca ukąszenia, łagodząc jego objawy, kojąc i redukując obrzęk. Składniki dodatkowo koją podrażnione miejsca, zmniejszając chęć drapania się. 

Skład

W składzie preparatu Dapis - Żel znajdują się następujące substancje według INCI: aqua, ledum palustre extract, apis mellifica extract, sodium hydroxide, propylene glycol, alcohol, carbomer.

Dawkowanie:

Żel Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów przeznaczony jest do stosowania miejscowego i zewnętrznego. 

Instrukcja stosowania: niewielką ilość żelu nałożyć punktowo w miejsce zmienione chorobowo. Wmasować w skórę. Czynność tę powtarzać kilka razy dziennie. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów. Produkt kosmetyczny jest przeznaczony dla dzieci powyżej 1. roku życia i dorosłych.

Kosmetyk należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu preparatu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, należy przemyć je dokładnie wodą.

Produktu Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów nie należy stosowaź po 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Iwo 2018-11-22 22:03

Gdy swędzi i piecze to wiedz, że coś się tam dzieje... Ja olałem sprawę i teraz się męczę... Wziąłem w aptece Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów . W moich dolegliwościach ten produkt bardzo pomógł.

Ewa 2017-03-14 11:16

Miałam już go i nie jest tak rewelacyjny jak Bang Bang. Na krótko łagodzi skutki ukąszeń. Musiałam co klika chwil smarować miejsce ukąszenia , aby zapobiec swędzeniu.

madziaq 2015-09-16 12:05

Dapis żel łagodzi swędzące podrażnienia skóry o niewielkim nasileniu. Dla dorosłych i dzieci już od 1 roku życia. U nas się sprawdza. Ma ładny zapach, choć nie jest zbytnio intensywny. Kolor bursztynowy. Szybko się wchłania i pozwala zapomnieć o swędzących miejscach. Nie uczula. I co najważniejsze bez barwników i sztucznych aromatów. Nasza rodzina go poleca każdemu.

Sandra 2015-08-17 16:17

Ostatnie biwakowanie zakonczylo się dla nas ukąszeniami przez komary. Aby uniknąć nadmiernego drapania się, ważne jest zeby odpowiednio wczesnie zastosowac Dapis - Żel, Łagodzi Skutki Ukąszeń Owadów. Pomaga, bo łagodzi :)

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.