Kategorie produktów

Bros - Żel Łagodzący Ukąszenia

Bros - Żel Łagodzący Ukąszenia

4.29 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Bros - Żel Łagodzący Ukąszenia

Bros - Żel Łagodzący Ukąszenia to kosmetyk, który koi i chłodzi skórę po ukąszeniach owadów, przynosząc natychmiastową ulgę. Zawarte w żelu składniki pielęgnują podrażnioną skórę. 

Skład

Skład produktu (wg INCI): Aqua, Alcohol denat., Aloe Barbadensis, Aroma, Camphor, Cambomer.

 

Dawkowanie:

Bros - Żel Łagodzący Ukąszenia należy rozsmarować na skórze w miejscach ukąszenń przez owady. Powtórzyć kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Maria 2019-06-24 11:15

Bardzo dobry żel. Trzeba posmarować od razu po ukąszenia. Nie drapać! Chłodzi i znieczula miejsce zgryzienia. Polecam

ASIA 2018-07-07 09:44

Próbuję na twarzy po ukąszeniu pszczoły.Na początku ma się wrażenie pieczenia później zanika, lekko niweluje opuchliznę. Porównywalnie do zimnych okładów a o reszcie powiem za 2 dni bo sprawa jest za świeża.

Opinia użytkownika 2018-02-10 13:22

Jak radzić sobie gdy pojawiają się podrażnienia skóry? Najlepiej mieć Bros - Żel Łagodzący Ukąszenia . Jest to preparat kosmetyczno-dermatologiczny, który wspomaga regenerację skóry w przypadku podrażnień. Posiada właściwości łaodzące i nawilżające.

Zuza 2017-04-28 11:16

Żel dobrze się sprawdza na ukąszenia komarów.

Beata 2017-04-25 13:17

dość dobry na bąble po komarach i meszkach. Tani.

Krzysztof 2017-01-20 23:14

Przynajmniej raz w roku wybieramy się z narzeczoną pod namioty. Sto procent odcięcia od świata. Niestety z początku trudno było nam się odciąć od komarów. Na takie wyjazdy jest nam niezbędny Bros - Żel Łagodzący Ukąszenia . Dopóki nie wiedzieliśmy o tym środku nasze wyjazdy kończyły się płaczem i bąblami. Teraz komary boją się nas a nie my ich.

Salomea 2015-08-17 15:10

Dookoła można spotkać szeroki wybór preparatów na każdą możliwą przypadłość. Czy znacie sposób, by nie spudłować? Na ukąszenia owadów wylosowałam w sezonie Bros - Żel Łagodzący Ukąszenia . Na szczęście to nie bubel!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.