Kategorie produktów

Doppelherz Aktiv - Mineraly z ALA Dla Diabetyków

Doppelherz Aktiv - Mineraly z ALA Dla Diabetyków

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Doppelherz Aktiv - Mineraly z ALA Dla Diabetyków

Kapsułki Doppelherz Aktiv - Mineraly z ALA Dla Diabetyków to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowanego, opracowany z myślą o diabetykach (osobach chorujących na cukrzycę).

Preparat ten wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi, a także ochronę komórek nerwowych. środek ten jest cennym źródłem kwasu alfa-liponowego (ALA) oraz składników mineralnych.

Skład

Komponenty preparatu Doppelherz Aktiv - Mineraly z ALA Dla Diabetyków to: kwas alfa-liponowy (ALA); magnez; cynk; chrom; selen.

Dawkowanie:

Dawkowanie Doppelherz Aktiv - Mineraly z ALA Dla Diabetyków powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana porcja preparatu Doppelherz Aktiv - Mineraly Dla Diabetyków do zażycia w ciągu dnia to 1 kapsułka. Należy obficie popić.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu.

Nadmmierne spożycie może powodować efekt przeczyszczający. Preparat Doppelherz Aktiv - Mineraly z ALA Dla Diabetyków należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Klotylda 2020-11-13 16:21

Mam ogromną nadzieję że z tym środkiem uda mi się wyregulować cukier. jak nie wyjdzie to pozostaje wizyta w przychodni.

Ramona 2017-07-12 15:53

Cukrzycy mają dość trudną sytuację bo muszą zrezynować z wielu pysznych dań. Jest tu istoty współczynnik węglowodanowy w poszczególnych produktach. Dobrze też pamiętać o suplementacji. Nadmienię więc, że wartorzucić okiem na specyfik Doppelherz Aktiv - Mineraly z ALA Dla Diabetyków . Jest odpowiedni dla cukrzyków.

Fiona 2017-05-08 10:44

Dla mnie myślę, że ok.

Maria 2017-04-24 13:24

Stosuję ten preparat ze względu na insulinooporność. Czy czuję poprawę po miesiącu? Trudno powiedzieć, bo przyjmuję też inne leki. Ale całokształt jest zadowalający.

Samuel 2016-08-01 23:25

Już od dłuższego czasu walczę z podwyższonym poziomem glukozy... W tej sytuacji odważyłem się sprawić sobie Doppelherz Aktiv - Mineraly z ALA Dla Diabetyków i jestem szczęśliwszy.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.