Kategorie produktów

Retico30 kapsułki

Retico30 kapsułki

4.57 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Retico30 kapsułki

Retico30 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek.

Produkt jest polecany do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w preparacie, a dodatkowo w celu wsparcia prawidłowej pracy i funkcjonowania oczu.

Produkt można stosować pomocniczo w przebiegu mikroangiopatii w cukrzycy. 

W składzie Retico30 kapsułki znajdują się składniki takie jak ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej. Składnik ten wspiera mikrokrążenie, oddziałując i wzmacniając naczynia krwionośne i śródbłonek naczyń. 

Skład

Składniki suplementu diety Retico30 kapsułki są następujące: 

celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca); żelatyna (składnik otoczki); pycnogenoł® -ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej (Pinus pinaster); rutyna; krzemionka koloidalna (substancja przeciwzbrylająca); dwutlenek tytanu (barwnik); sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca).

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie produktu Retico30 kapsułki:

1-2 kapsułki dziennie. Kapsułki należy przyjmować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody. Stosować w trakcie lub po posiłku.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Retico30 kapsułki jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Chonić od światła i wilgoci. Produkt jest polecany dla osób dorosłych. 

Zrównoważony sposób żywienia oraz aktywność fizyczna stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-02-28 08:49

Wyłącznie przez TV zafundowałem sobie słaby wzrok. Przez to bez sprzeciwu kupuję właśnie to

Renata 2018-08-29 12:18

Stosowałam Retico30, ponieważ moje wyniki morfologii nie były za dobre i przy okazji moja dieta także nie należała do zdrowych, więc postanowiłam uzupełnić swoją dietę w jakiś produkt i wybrałam ten. Stosuję krótko, więc nie mam za wiele do powiedzenia.

Medard 2018-07-25 08:07

Dobry wzrok to podstawa szczególnie gdy pracuję jako strażnik. Im jest się starszym, to już nawet wzrok się psuje. Wobec czego ja stosuję Retico30 . Składniki specyfiku pomagają zachować dobry wzrok przez długie lata.

Apolinary 2018-04-29 16:02

Dużo czasu spędzam przed kompem ... Nic na to nie poradzę, taka praca się trafiła... Ale wzrok ulega przez to pogorszeniu. Trzeba było coś z tym zrobić! W zaufanej aptece nabyłem Retico30 . Oczekuję zmian! :)

Opinia użytkownika 2017-12-02 09:47

Muszę pilnować ilość cukru we krwi. Dodatkowo sporo produktów ze sklepowych półek nie jest dla mnie. Mam przy sobie Retico30 . Jest zalecany cukrzykom. Ten preparat jest na pewno bezpieczny.

Mścisława 2017-11-17 09:53

Warto dbać o dobry wzrok. Bywają one zmęczone i zaczerwienione. W takich okolicznościach gorąco polecam Retico30 . Zdecydowana pomoc w zaczerwienionych i suchych oczach.

Sandra 2017-07-15 13:25

Bardzo dobry suplement, który wspomaga wzrok!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.