Kategorie produktów

Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią

Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią

Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią  to suplement diety w postaci proszku, który wspiera proces odchudzania, usprawnia pracę jelit i reguluje wypróżnianie. Preparat zmniejsza uczucie głodu,

Skład

Składniki suplementu Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią są następujące: 

1 łyżeczka proszku (6 g) zawiera: len mielony 2,5 g; błonnik ogółem 1,57 g (w tym: błonnik żytni 0,39 g, błonnik z cykorii 0,3 g); ekstrakt z Garcinia Cambogia 0,54 g (w tym: kwas hydroksycytrynowy 292 mg); łuski babki jajowatej 0,25 g.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie preparatu Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

Zalecana porcja do zażycia w ciągu dnia to 2 łyżeczki proszku. Należy zażywać doustnie - bezpośrednio lub jako dodatek do pokarmu czy napoju.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią.

Produkt Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sylwana 2020-03-03 19:29

podobno fajny środek na spalenie tkanki tłuszczowej

Ala 2017-05-17 10:51

2 tygodnie i po zaparciach. Uwierzycie? Nie spodziewałam się, że tak łatwo pożegnam się z tym męczącym problemem.

Adrianna 2017-05-04 14:29

Wiele spraw mi się uregulowało dzięki temu błonnikowi. Polecam.

Agnieszka 2017-04-17 13:46

najlepszy na rynku szkoda że tak długo już niedostępny i nie ma widoku żeby się pojawił, jakby ktoś dał namiary gdzie można kupić będę wdzięczna [email protected]

Lidia 2017-04-15 16:31

Po mojej rozmowie z dietetykiem, rozważyłam Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią jako skuteczny środek do kontroli mojej wagi

Alma 2016-08-15 10:12

Czasami czuję, że mój mały żołądek rozszerzył się. Mam problem z przejadaniem się:( Marzę o tym, zeby schudnąć... Znacie coś? Ja widziałam reklamę o preparacie Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią . Zdecydowałam się wypróbować.

Beniamin 2016-04-08 20:42

Nie tylko damska część społeczeństwa chce zadbać o sylwetkę i szczupłość. Jestem facetem i od dziecka byłem chodzącą kulką. Próbowałem diet i nic to nie dawało. Zacząłem brać Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią . Ten preparat ma zwalczać nadmierny apetyt. Ciekawi mnie, czy poradzi sobie u mnie.

Sabina 2016-03-02 12:05

Smaczny, z kawałkami owoców, skuteczny.

Opinia użytkownika 2015-09-24 00:30

No to się rozpoczyna... sezon jesienno-zimowy! !!:) Weszytsko ekstra ale w tym okresie jem jak ciastowy potwór ,a na siłownie mi się nie chce iść... Potrzebuję wsparcia! Trezba jakoś przeżyć ten okres! Uważacie, że Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią wesprzze mnie? Koniecznie napiszcie! A jak Wy dajecie radę?

Zelmira 2015-05-08 16:23

Kontrolnie sprawdzam wagę co jakiś czas bo chcę się upewnić, czy drobne odstępstwa nie szkodzą. Znacząco zmieniłam swoją dietę a dodatkowo wprowadziłam Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią . Preparat widziałam w gazecie i nabyłam. Ma dobry skład. Sprawdzę, czy jest warty swojej ceny i pochwały.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.