Kategorie produktów

Heparin-Hasco forte

Heparin-Hasco forte

4.86 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Heparin-Hasco forte

Heparin-Hasco forte to produkt leczniczy w postaci żelu, który przeznaczony jest dla osób, które borykają się z chorobami żył takimi jak: zakrzepowe zapalenie żył, zapalenie żył, żylaki kończyn dolnych, krwiaki i stłuczenia. 

Wskazaniem do stosowania niniejszego preparatu są opuchnięcia, krwiaki, obrzęki i obrzmienia występujące przy chorobach żył, a także w stłuczeniach. 

Substancją czynną żelu jest heparyna sodowa. Składnik ten wykazuje działanie przeciwzakrzepowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe.

Działanie heparyny polega na tym, że hamuje proces krzepnięcia krwi, a więc zapobiega powstawaniu zmian zakrzepowych i agregacji płytek krwi.

Skład

Składniki produktu leczniczego Heparin-Hasco forte to: 

substancja czynna heparyna sodowa 1000 j.m.
substancje pomocnicze  karbomer 5984, sodu wodorotlenek 30%, glikol propylenowy, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, disodu edetynian, Polisorbat 20, aromat różany AR0287, woda oczyszczona

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Heparin-Hasco forte należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Heparin-Hasco forte należy stosować miejscowo na skórę.

Niewielką ilość żelu (3-10 cm) nanieść na chore miejsce. Delikatnie wsmarować. Stosować 2-3 razy na dobę.

Po użyciu należy dokładnie umyć ręce.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu Heparin-Hasco forte.

Nie stosować żelu na skórę zakażoną, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, na otwarte i sączące się rany oraz w okolicach oczu i na błony śluzowe. Nie należy używać tego leku w przypadku alergii na parabeny.

Produkt Heparin-Hasco forte należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 

Żel przechowywać w temperaturze poniżej 25 stopni w oryginalnym opakowaniu. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Damian 2018-11-08 13:53

Heparin-Hasco forte bardzo dobrze działa na bóle stawowe. Stosuje po upadku na nartach, kiedy coś stało mi się z kolanem. Lek ewidentnie pomaga! Zobaczymy czy skutecznie!

Julia 2018-03-29 16:53

Juz od dawna próbuje znalezc jakis srodek na moje zylaki i pajączki na nogach. Do tego ten ból... Probowalam roznych masci, ale niekoniecznie pomagaly. Od kiedy mam Heparin-Hasco Forte czuję znaczną ulgę.

Alicja 2018-03-20 13:04

Jest mi przykro , dlatego że wypatrzyłam żylaki na nogach :( W tej chwili czytam materiały o żylakach. Kilka osób rekomendowało Heparin-Hasco forte co wy o tym sądzicie? Czy ten wyrób zatrzymał zmiany żylakowe? Sądzę, że nabędę go ale z miłą chęcią poznam wasze głosy.

Edmund 2017-11-17 08:36

No to sobie wymyśliłem sposób na ruch... Pełna godzinka biegania! Wszytsko spoko ale nie miałem do czynienia z jakąkolwiek aktywnością chyba od wieków... Tak więc... dziś umieram... Zakupiłem Heparin Forte i modlę się aby ten preparat dał radę!

Opinia użytkownika 2017-11-15 11:42

Kiedy człowiek się nie rusza i nagle wpadnie na pomysł, że pójdzie popływać to bóle mięśni gwarantowane! Otórz jestem tego dowodem. Nie zalecam takich wyczynów. Jeśli jednak komuś zachciało się by uprawiać sport bez przygotowania... To polecam zakupić Heparin Forte !

Opinia użytkownika 2017-07-13 19:15

Żylaki to bardzo uciążliwe schorzenie. Kiedy pojawiły się u mnie, zastosowałem Heparin Forte Polecam każdemu!

Opinia użytkownika 2017-04-21 10:53

Pracuję w biurze i przez większą część dnia praktycznie się nie ruszam. Z tego pwoodu doskwiera mi cieżkość nóg i obrzęki. Wygląda to dość nieestetycznie. Heparin-Hasco forte to specyfik który okazał się dla mnie dużym wsparciem. Przyniósł ulgę i ukojenie.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.