Kategorie produktów

Herbata Miłych Snów

Herbata Miłych Snów
Najtańsza oferta

4.0 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Herbata Miłych Snów

Jeśli klasyczna herbata z cukrem nie zadowala już Twojego podniebienia, sięgnij po syrop żurawinowy z ziołami. To nie tylko smaczny dodatek do herbaty, ale przede wszystkim inwestycja w zdrowie. Właściwości dzikiej róży znane były już naszym przodkom. Potencjał tej rośliny został wykorzystany zarówno w przemyśle kosmetycznym, jak i farmaceutycznym. Jeśli chcesz wzmocnić swój organizm przed okresem jesienno-zimowym, sięgnij po sok z dzikiej róży, gdyż to skarbnica witaminy C. Fasola mung, to alternatywa dla klasycznej polskiej kuchni! Zbawiennym kosmetykiem w pielęgnacji skóry suchej jest olej kokosowy rafinowany, który eliminuje uczucie suchości i przywraca skórze odpowiedni stopień nawilżenia.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Róża 2018-01-30 18:39

Nie jestem kawoszem, ale herbatę mogłabym pić litrami. Uwielbiam kosztować nowe smaki i rodzaje. Tydzień temu nabyłam Herbata Miłych Snów i przyznaję, tak dobrej herbaty nie piłam chyba nigdy... Co więcej napar ten wywiera korzystny wpływ na organizm.

Kaja 2017-04-25 10:34

hahaha a ja tą herbatę zawsze piję rano na orzeźwienie :P nijak się to nie ma do jej przeznaczenia, czyli miłe sny :P

Olga 2017-04-19 13:23

Zupełnie nie podpasował mi smak tego naparu:/

Opinia użytkownika 2015-10-19 15:54

Ciekawy i przyjemny smak. Kupiłem przypadkiem i nie wiem czy faktycznie pomaga w zaśnięciu, bo ja nie mam z tym problemów, ale jak ktoś ma tego typu problemy to może spróbować.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.