Kategorie produktów

Herbata Nadciśnienie Pana Kazia

Herbata Nadciśnienie Pana Kazia
Najtańsza oferta

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Herbata Nadciśnienie Pana Kazia

 

Niepalona kasza gryczana może stanowić alternatywę dla ziemniaków czy ryżu. Warto zadbać o to, by nasza dieta była zróżnicowana, dlatego nie powinno w niej zabraknąć miodu wielokwiatowego oraz słonecznika łuskanego. Herbata z dodatkiem soku "Malina z miodem", to nie tylko wspaniała przygoda dla naszego podniebienia, ale przede wszystkim samo zdrowie! Jeśli jesteś znudzony klasyką w kuchni i wciąż szukasz coraz to nowszych inspiracji, sięgnij po miód spadziowy, który podkreśli smak Twoich potraw.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Pulcheria 2020-04-17 13:33

Od kiedy choruję kupuję wyłącznie naturalne produkty spożywcze. 5 ***** !

Lonia 2017-05-26 19:28

Jako fanka wszelkiego rodzaju herbat staję w obronie herbaty nadciśnienie pana Kazia! Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że rośliny maja ogromna moc, z której można czerpać, jeśli się umiejętnie z niej korzysta.

Piotr 2017-05-15 13:52

herbata jak herbata...

Czesława 2016-07-10 21:28

Nie jestem kawoszem, z kolei herbaty kocham. Lubię kosztować nowych wariantów smakowych. Parę dni temu zakupiłam Herbata Nadciśnienie Pana Kazia i przyznaję wam, tak dobrej herbaty jeszcze nie piłam. A dodatkowo napar wpływa korzystnie na organizm.

Opinia użytkownika 2016-01-17 11:40

Jestem raczej herbaciana niż kawowa. Herbatę pijam codziennie i cenię to, gdy poza wyjątkowym smakiem i aromatem posiada także liczne walory dla samego organizmu. Pijam z radością Herbata Nadciśnienie Pana Kazia . Odpowiada mi ten smak, aromat i ma dużo zalet.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.