Kategorie produktów

Herbata Rooibos Słoneczna Afryka

Herbata Rooibos Słoneczna Afryka
Najtańsza oferta

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Herbata Rooibos Słoneczna Afryka

Herbata Rooibos Słoneczna Afryka przywodzi na myśl gorące słońce afrykańskiej sawanny. Bursztynowy napar urzeka naturalnie miodowym smakiem, w którym wyraźnie dominują delikatne nuty kwiatowe. To gwarantowana doskonałość smaku, którą można cieszyć się bez ograniczeń.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Olimpia 2018-02-25 10:00

Jestem fanką herbat. Herbata jest moim towarzyszem co dnia i uwielbiam, gdy poza tym, że smakuje bardzo dobrze oddziałuje ona także wielopłaszczyznowo na organizm. Pijam ze smakiem Herbata Rooibos Słoneczna Afryka . Odpowiada mi ten smak, aromat i ma dużo zalet.

Dina 2017-06-28 10:37

jak to jest z tym odżywieniem? Serio jecie i pijecie same zdrowinki? Nie wiem co o tym sądzić. Bardziej moda, wymysły czy zdrowy rozsądek.. Dajcie znać co sądzicie.

Danuta 2017-05-24 10:49

Urzekł mnie ten afrykański rooibos, bo zwykły, klasyczny już mi się trochę znudził po regularnym piciu. A tutaj proszę, bardzo smaczna odmiana.

Dora 2017-05-16 12:01

Pyszna! I fajnie, że można ją bezpiecznie pić w ciąży, bo teraz musiałam zrezygnować z większości ulubionych napojów, nawet zielonej herbaty

Eliza 2016-11-12 18:58

Parzenie tej herbaty ma zame zalety, można ją pić kilka razy dziennie:) Herbata Rooibos Słoneczna Afryka to absolutny hit.

Ksenia 2015-12-02 12:46

Nie pijam kawy, za to jestem wielbicielką herbat. Lubię kosztować smaki z różych stron świata. Parę dni temu zakupiłam Herbata Rooibos Słoneczna Afryka i powiem wam, czegoś tak smacznego jeszcze nie piłam. Dodatkowo napar wywiera korzystny wpływ na organizm.

Opinia użytkownika 2015-10-26 11:19

Najlepsza herbata jaką w życiu piłem. Polecam szczególnie z miodem, ale bez też świetnie smakuje.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.