Kategorie produktów

Luminelle, Mascara Ultra-Volume

Luminelle, Mascara Ultra-Volume

3.75 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Luminelle, Mascara Ultra-Volume

n/a

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Anna 2016-02-24 14:16

Szczoteczka pozwala na bardzo ładne profilowanie rzęs, dostaje się wszędzie, wydłuża każdą rzęsę. Jest to bardzo naturalny efekt.

Katrina 2015-05-06 19:32

Ogólnie daje bardzo dobry efekt wydłużenia i dlatego zostałam przy tym środku. Efektu pogrubienia nie ma i dlatego muszę odpuścić sobie ten środek pod kątem ;/

Niki 2015-05-06 19:31

Jako tako działa na mnie to wcale nie działa aż tak świetnie i nie mogę polecić temu nikomu z czystym sercem. Po pierwsze kosztuje dużo, a po drugie szkoda jest używać takiego środka, bo przecież na rynku jest o wiele więcej takich środków lepszych!

Miranda 2015-05-06 19:30

Mascara Ultra-Volume rzeczywisćie bardzo pogrubia rzęsy i teraz wiem już co kupować na następny raz. Bardzo dużo razy bładziłam i kupowałam syf ale to juz koniec. To na mnie działa idealnie i daje 5/5!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.