Kategorie produktów

Narivent

3.4 Średni

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Narivent

Narivent to wyrób medyczny dostępny w postaci aerozolu do nosa. Narivent wskazany do stosowania w sytuacjach takich jak: nawracająca niedrożność nosa, przerost małżowin nosowych, specyficzny naczynioworuchowy nieżyt nosa oraz niespecyficzny naczynioworuchowy nieżyt nosa. Wyrób stosowany jest również w leczeniu stanów zapalnych nosa, zatok oraz migdałków gardłowych.

Skład

Składniki wyrobu medycznego Narivent to: 

mannitol, glicerol, glicyryzynian dipotasowy, kopolimer PEG/PPG, EDTA disodowy, N-hydroksymetyloglicynian sodu, polisorbat 20, sorbinian potasu, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona, naturalne substancje zapachowe.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Narivent powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. 

Zazwyczaj aplikuje się dwie dawki do każdego otworu nosowego dwa razy dziennie. 

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Narivent.

Produkt Narivent należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.

Nie należy przekraczać proponowanej do użycia w ciągu dnia porcji wyrobu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Anna 2024-03-11 21:21

Przykro mi ,ale ja nie widzę poprawy.Nadal mój nos jest zatkany.Mam problem z oddychaniem przez nos.Lek jest dosyć drogi. Szkoda,

Opinia użytkownika 2021-01-27 14:47

infekcja zatok. Katar właściwie znikomy, bardziej dokuczliwe uczucie zatkania, brak możliwosci swobodnego oddychnia. Narivent nie działa na mnie. Wpsiknięte po dwie dawki. Bez wdechu. Leżę, czekam NIC. Żadnej ulgi. Zatkany nos na amen. Ani w jwdną ani w drugą stronę. Dość drogi preparat. Lepiej sprawdza się Sinumedin.

zdzichu 2020-11-05 22:25

przed chwilą użyłem tego nariwentu no i cała masa wody wyleciała z nosa ale dziurki nadal zapchane tylko jedną lekko przepuszcza trochę powietrza a brałem zgodnie z opisem w ulotce zamiast spać czekam jak długo diabli wiedzą

Opinia użytkownika 2020-06-03 09:02

kicham i prycham na całego. I bolą mnie głowa i zatoki To chyba nie przeziębienie ale brać leki przecież trzeba.

Opinia użytkownika 2018-09-24 00:00

Zatkany nos okropnie mnie złości :/ Testowałem multum produktów mających to zmienić ale to wciąż nie było to.... Narivent jest moim najświeższym zakupem . Zamierzony efekt działania na zatkany nos mogę ocenić na 4 ****.

Nosek 2017-05-30 11:32

Szybko odtyka nos, ale działanie sprayu mogłoby utrzymywać się dłużej.

Melchior 2017-05-28 10:43

Podzielcie się opinią czy ten Narivent naprawdę przynosi takie efekty tak jak w reklamach... Hmm...ja na swoim przykładzie teraz jeszcze nie moge potwierdzić

Dominik 2017-05-25 09:54

Fajnie i szybko działa, nie spływa do gardła i nie ma uczucia nieprzyjemności po jego zastosowaniu. Dla mnie na +!

martu 2016-11-25 16:00

mi bardzo odpowiada

Opinia użytkownika 2016-05-09 13:27

Na problemy z wysmakaniem się stosuję Narivent ! To najszybciej działający wyrób jaki kiedykolwiek stosowałam! Działa od razu!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.