Kategorie produktów

Narivent

Narivent

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Narivent

Narivent to wyrób medyczny dostępny w postaci aerozolu do nosa. Narivent wskazany do stosowania w sytuacjach takich jak: nawracająca niedrożność nosa, przerost małżowin nosowych, specyficzny naczynioworuchowy nieżyt nosa oraz niespecyficzny naczynioworuchowy nieżyt nosa. Wyrób stosowany jest również w leczeniu stanów zapalnych nosa, zatok oraz migdałków gardłowych.

Skład

Komponenty wyrobu medycznego Narivent to: 

mannitol, glicerol, glicyryzynian dipotasowy, kopolimer PEG/PPG, EDTA disodowy, N-hydroksymetyloglicynian sodu, polisorbat 20, sorbinian potasu, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona, naturalne substancje zapachowe.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Narivent powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. 

Zazwyczaj aplikuje się dwie dawki do każdego otworu nosowego dwa razy dziennie. 

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Narivent.

Produkt Narivent należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do użycia w ciągu dnia porcji wyrobu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-09-24 00:00

Zatkany nos okropnie mnie złości :/ Testowałem multum produktów mających to zmienić ale to wciąż nie było to.... Narivent jest moim najświeższym zakupem . Zamierzony efekt działania na zatkany nos mogę ocenić na 4 ****.

Nosek 2017-05-30 11:32

Szybko odtyka nos, ale działanie sprayu mogłoby utrzymywać się dłużej.

Melchior 2017-05-28 10:43

Podzielcie się opinią czy ten Narivent naprawdę przynosi takie efekty tak jak w reklamach... Hmm...ja na swoim przykładzie teraz jeszcze nie moge potwierdzić

Sandra 2017-05-25 09:54

Fajnie i szybko działa, nie spływa do gardła i nie ma uczucia nieprzyjemności po jego zastosowaniu. Dla mnie na +!

Sandra 2016-11-25 16:00

mi bardzo odpowiada

Opinia użytkownika 2016-05-09 13:27

Na problemy z wysmakaniem się stosuję Narivent ! To najszybciej działający wyrób jaki kiedykolwiek stosowałam! Działa od razu!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.