Kategorie produktów

Cyclodynon

Cyclodynon

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cyclodynon

Cyclodynon to lek przeznaczony do łagodzenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego w postaci tabletek. Lek pomaga na takie dolegliwości jak: bóle głowy, zmiany skórne, odczucie napięcia i obrzmienia w piersiach, dolegliwości ze strony układu pokarmowego, zmiany nastroju, rozdrażnienia, napięcie nerwowe. Objawy napięcia przedmiesiączkowego pojawiają się zazwyczaj w okresie do dwóch tygodni przed miesiączką.

Skład

Komponenty preparatu Cyclodynon są następujące:

Substancje czynne: Agni casti fructus extractum siccum. Inne składniki leku to: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, magnezu stearynian, krzemu dwutlenek koloidalny.

Skład otoczki: macrogol 400, macrogol 20 000, glikol propylenowy; zawiesina powlekająca biała: hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), macrogol 400.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Cyclodynon powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana dawka leku Cyclodynon do spożycia to  tabletka 1 raz na dobę. Lek należy popić niewielką ilością wody. Cyclodynon przyjmuje się codziennie o tej samej porze, niezależnie od posiłków. Czas leczenia powinien trwać przynajmniej 3 miesiące.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Cyclodynon.

Preparat Cyclodynon należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Cecylia 2018-06-29 12:07

Bóle menstruacyjne dają mi popalić od czasów, gdy byłam nastolatką. Sprawdzałam już wszystko co można kupić bez wizyty u lekarza i dopiero Cyclodynon mi pomógł. Nie jest najtańszy, jednak dzięki niemu moge normalnie funkcjonować. Moim zdaniem niczego lepszego nie znajdziecie. Naprawdę polecam.

Ulka 2017-11-11 21:13

POtwierdzam, ten Cyclodynon ładnie wycisza przed okresem, czyli wtedy kiedy zawsze jestem najbardziej nabuzowana.

Sandra 2017-07-04 11:05

Cyclodynon to było dla mnie zbawienie! przez stres w pracy zaczęłam silnie odczuwać okres przed miesiączką. Byłam rozdrażniona, spięta, do tego płynnie przechodziłam ze śmiechu w płacz. Lek bardzo mi pomógł i wyciszył mnie!

Klara 2017-05-19 18:08

No kobietki... jeżeli macie kłopot z napięciem przed okresem to polecam Cyclodynon ! To naprawdę bardzo dobry produkt!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.