Kategorie produktów

Afrin PureSea Hypertonic

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Afrin PureSea Hypertonic

Afrin PureSea to wyrób medyczny dostępny w postaci sprayu do nosa. Wskazaniem do stosowania wyrobu medycznego są dolegliwości nosa, np. katar, zatkany nos. 

Produkt może być stosowany w przebiegu przeziębienia bądź alergii.

Produkt stosuje się jako roztwór hipertoniczny.

Preparat Afrin PureSea zawiera w składzie naturalną rozcieńczoną wodę morską. Jej działanie polega na tym, że oczyszcza drogi oddechowe oraz przywraca komfort oddychania, dzięki czemu wspiera utrzymanie higieny nosa i dróg oddechowych. 

Skład

W składzie preparatu Afrin PureSea znajduje się naturalna i wolna od środków chemicznych rozcieńczona woda morska (hipertoniczne stężenie soli chlorku sodu NaCl wynosi 22 g/l).

Dawkowanie:

Wyrób medyczny Afrin PureSea Hypertonic należy stosować do nosa.

Instrukcja użycia: produkt należy aplikować za pomocą specjalnej końcówki do każdego nozdrza, stojąc w pozycji z odchyloną na bok głową. Aplikować do otworu nosowego znajdującego się na górze. Czynność powtórzyć z drugiej strony. W razie potrzeby wydmuchać nos i i ponownie zaaplikować roztwór.

Po użyciu należy oczyścić końcówkę ciepłą wodą i osuszyć. 

Preparat można stosować do 6 razy dziennie. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Afrin PureSea Hypertonic jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i wilgoci. 

Produkt jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6. lat. 

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-07-23 10:29

Nos, prze który nie da się oddychać strasznie męczy mnie w nocy :/ Testowałem już mnóstwo środków ale nie byłem do końca zadowolony. Afrin PureSea Hypertonic jest moim najnowszym nabytkiem ... Zamierzony efekt działania na zatkany nos - myślę, że jest OK.

Opinia użytkownika 2016-07-18 23:39

Podczas przeziębienia to często kupuję właśnie Afrin PureSea Hypertonic

Laura 2016-03-29 20:05

Czy dla was także zatkany nos to jakaś mordęga? W moim przypadku uniemożliwia funkcjonowanie. Staram się szukać jakościowego rozwiązania. Za każdym razem, gdy zatkany nos daje się we znaki, wybieram Afrin PureSea Hypertonic . Zatkany nos może być problemem błon śluzowych. Składniki specyfiku pomagają zwalczać nieżyt nosa i dbają o drogi oddechowe.

Ewa 2015-12-17 17:44

Do oczyszczania nosa Afrin PureSea Hypertonic nadaje się idealnie. Lubię to uczucie, gdy można wziąć oddech pełną piersią.

Opinia użytkownika 2015-09-15 12:46

Dobry na katar i przeczyszczenie nosa. Łatwo się aplikuję i jest bardzo wydajny

Beatrycze 2015-02-12 10:59

Na problemy z wysmakaniem się rekomenduję Afrin PureSea Hypertonic !!!! To najskuteczniejszy preparat jaki kiedykolwiek używałam! Działa natychmiast!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.