Kategorie produktów

NeoVaginal Synergio

NeoVaginal Synergio

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu NeoVaginal Synergio

NeoVaginal Synergio to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Produkt polecany jest dla kobiet, które chcą zadbać o zdrowie dróg moczowych i zmniejszyć ryzyko wystąpienia infekcji układu moczowo-płciowego.

Produkt szczególnie wskazany jest dla osób, które zakończyły leczenie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, zwłaszcza w kuracji antybiotykowej. 

NeoVaginal Synergio zawiera w składzie szczepy bakterii, które wspomagają naturalną mikroflorę bakteryjną dróg moczowo-płciowych. Składniki te wspierają utrzymanie prawidłowego pH okolic intymnych, są stosowane w profilaktyce zdrowia intymnego. 

Szczepy bakterii mogą także wspierać zdrowie układu płciowego w okresie klimakterium. 

Skład

W składzie kapsułek NeoVaginal Synergio znajdują się następujące substancje:

celuloza (substancja wypełniająca), ekstrakt z żurawiny DER 20:1, żelatyna (składnik otoczki), Lactobacillus gasseri, ekstrakt z drożdży standaryzowany na 25%, betaglukanu, skrobia kukurydziana (substancja wypełniająca), Lactobacillus reuteri, Lactobabacillus rhamnosus, tlenek tytanu (składnik otoczki, barwnik), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Zalecane spożycie:

Suplement diety NeoVaginal Synergio należy przyjmować doustnie. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Popijać wodą. Stosować o dowolnej porze dnia. 

1 kapsułka zawiera Lactobacillus gasseri 2,5 x 10^9, Lactobacillus rhamnosus 1,25 x 10^9, Lactobacillus reuteri 1,25 x 10^9, ekstrakt z żurawiny 100 mg, drożdże (betaglukoan) min 25%) 20 mg.

Nie przekraczać 1 kapsułki dziennie.

Aby uzyskać widoczne efekty preparat należy stosować systematycznie przez 10 dni.

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu NeoVaginal Synergio jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Preparat zawiera żywe komórki, w związku z tym nie należy mieszać go z gorącymi płynami, potrawami lub alkoholem. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważona dieta i aktywny styl życia stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przed użyciem sprawdzić termin przydatności do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Urszula 2016-12-03 21:12

Zdrowie dróg moczowych jest bardzo ważne. Tylko odpowiednie dbanie o te sfery pomaga w pełni czuć komfort, zdrowie i nie bać się infekcji w przyszłości. Ja z powodzeniem stosuję NeoVaginal Synergio.

Opinia użytkownika 2016-03-04 13:53

Często korzystam z basenu i sauny.Polecam.

Agnieszka 2015-04-02 21:39

Żel intymny jest wskazany do dbania o okolice intymne. Szczególnie wskazane jest to w okresie chorób i po odbyciu stosunku płciowego. Żel intymny wspomaga utrzymanie prawidłowego pH okolic intymnych. Ja do mycia tych miejsc stosuję NeoVaginal Synergio . Specyfik doskonale nadaje się do wrażliwych miejsc.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.