Nicorette Coolmint 4mg

miejsce
w rankingu

11

Nicorette Coolmint 4mg
3.52
opinii: 25

Zapoznaj się z ulotką Nicorette Coolmint 4mg

Nicorette Coolmint to produkt leczniczy, który występuje w postaci tabletek do ssania. Środek ten pomaga rzucić palenie papierosów - zmniejsza głód nikotynowy oraz objawy pojawiające się po zaprzestaniu palenia. 

Jak działa Nicorette Coolmint?

Tabletki Nicorette Coolmint 4 mg ograniczają ilość nikotyny z papierosów, która zostaje uzupełniona dawką z tabletki. Mają zmniejszyć głód nikotynowy oraz starają się walczyć z objawami po odstawieniu papierosów. 

Kiedy stosować? 

Jest to produkt lecznicy, który powinniśmy wybrać, gdy palimy papierosy i jesteśmy mocno uzależnienie od palenia. W wysokim stopniu uzależniona jest osoba, która dziennie wypala ponad 20 papierosów, bądź też swojego pierwszego papierosa w wypala w ciągu pół godziny od momentu przebudzenia w danym dniu. 

 

Zapoznaj się z ulotką Nicorette Coolmint 4mg

Skład:

Komponenty środka Nicorette Coolmint 4mg to:

- substancja czynna: 1 tabletka do ssania zawiera 4 mg nikotyny (w postaci nikotyny z kationitem);

- substancje pomocnicze: guma ksantan, Winterfresh RDE4-149 suszona rozpyłowo (guma arabska, aromaty mięty pieprzowej, mentolu i eukaliptusa), sodu węglan bezwodny, sukraloza, acesulfam potasowy, magnezu stearynian (rdzeń tabletki); hypromeloza, Winterfresh RDE4-149 (aromaty mięty pieprzowej, mentolu i eukaliptusa), tytanu dwutlenek (E 171), sukraloza, Sepifilm Gloss (hypromeloza, celuloza mikrokrystaliczna, krzemian glinowo-potasowy, tytanu dwutlenek (E 171)), acesulfam potasowy, polisorbat 80 (otoczka).

Proste ćwiczenia na poprawę wzroku

Proste ćwiczenia na poprawę wzroku

Dobry wzrok jest tak naprawdę jak skarb i na pewno warto się o niego troszczyć. W związku z tym można poświęcić chwilę na wykonywanie różnorakich... Czytaj więcej

Dawkowanie:

Jakie dawki? 

Tabletki do ssania Nicorette Coolmint 4mg powinno się zastosować zawsze w momencie, gdy pojawia się chęć palenia. 

Trzeba dopasować ilość tabletek na dobę do swoich potrzeb. Zazwyczaj najlepszą dawką będzie liczba między 8 a 12 tabletek na dobę. Nie powinno się jednak przekraczać 15 tabletek jednego dnia. Tabletkę wsadzamy do ust i czekamy aż do jej całkowitego rozpuszczenia. Można przesuwać tabletką w ustach, tak by pojawiała się w różnych częściach jamy ustnej. Jedna tabletka rozpuszcza się około 15-19 minut. Trzeba unikać rozgryzania tabletki. Nie powinno się jej połykać w całości. 

Oczywiście w momencie, gdy tabletka znajduje się w jamie ustnej nie można spożywać posiłków ani pić. Jeśli pijemy napoje takie jak kawa, soki czy napoje bezalkoholowe musimy zdawać sobie sprawę z tego, że zmniejszą one wchłanianie nikotyny do organizmu. Dlatego przed wzięciem tabletki około 15 minut nie powinno się spożywać takich napojów, gdyż dzięki temu uda się uzyskać możliwie maksymalne wchłanianie nikotyny.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Nicorette Coolmint 4mg.

Nie stosować więcej niż 15 tabletek do ssania na dobę.. Preparat Nicorette Coolmint 4mg należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

 

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb mcneil

Postać:

tabletka

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Bernadetta 2020-01-07 20:16

  mam szczerą nadzieję , że w końcu uda mi się definitywnie porzucić palenie papierosów... Wsparcie już jest potrzebna jeszcze silna wola

 • Opinia użytkownika 2018-08-22 11:25

  Gdybym tylko mógł cofnąć czas... zmieniłbym to, że sięgnąłem po papierosy. Teraz przechodzę walkę z nałogiem. Próbowałem już różnych sposobów, ale mi się nie udało. Niestety bez większych efektów. Zobaczyłem ostatnio Nicorette Coolmint 4mg . Produkt chyba widziałem w gazecie. Zacząłem stosować, żeby go sprawdzić. Po kilku dniach zauważyłem, że aż tak nie ciągnie mnie do papierosa. Stosuję więc dalej i czekam na dalsze efekty.

 • Opinia użytkownika 2018-07-03 21:27

  Rzucanie palenia to trudne wyzwanie. Wie o tym każdy próbujący śmiałek. Ja po dwudziestu latach palenia postanowiłam również porzucić fajki. Nie jest to proste zadanie. Jednak nikt nie mówił, że będzie. Pomaga mi Nicorette Coolmint 4mg . Powoli nastawiam się na ,,tak''.

 • Uriasz 2018-05-11 16:06

  Od wielu lat palę kilka fajek dziennie. Trochę mnie to zaczyna niszczyć od środka. Postanowiłem rzucić ale nie daję rady. Kupiłem w aptece Nicorette Coolmint 4mg . Wkrótce zobaczymy, czy przyniesie efekty.

 • Wyszomir 2018-02-04 16:10

  Od 20 lat spalam paczkę papierosów dziennie. Aktualnie w oim życiu nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Dlaczego? Chciałbym zmienić coś i planuję rzucić palenie. Zdaję sobie sprawę, że to nie lada wyzwanie. Nabyłem już Nicorette Coolmint 4mg . Preparat ten ma mnie wspomóc w wyjściu z nałogu.

 • Estera 2018-01-22 08:11

  Zaplanowałam, że w tym roku rzucę palenie i wszystko, co z nim związane. Trochę się boję, ale może mnie w tym wspomóc Nicorette Coolmint 4mg . Ten specyfik pomógł też mojemu bratu. Dzięki niemu palenie przestało być rozrywką.

 • Opinia użytkownika 2017-10-16 20:49

  Poważna rzecz z tym rzuceniem nikotyny ! Próbuję znowu i wierzę w to , że przy tym podejściu to już na zawsze !!! Sprawiłem sobie Nicorette Coolmint 4mg powinno być w porządku. Jaka jest wasza opinia?

 • Bonawentura 2017-08-26 21:49

  Nicorette Coolmint 4mg jest produktem który pozytywnie mnie zaskoczył:) mogę polecić bo działa

 • Justyna 2017-08-14 12:28

  Nicorette Coolmint 4mg - dla mnie jest ok.

 • Honoryna 2017-07-16 21:39

  To jakaś kpina! Kupiłam Nicorette Coolmint 4mg i kompletnie nie zauważyłam różnicy! Rzucanie palenia miało być łatwiejsze Nicorette Coolmint 4mg ale to nic nie daje! To po prostu bubel.

 • Opinia użytkownika 2017-06-17 17:24

  I znowu rzucam palenie. Nicorette Coolmint 4mg to jeden wielki niewypał. Dajcie przykład czegoś skutecznego

 • Xawciu 2017-05-19 10:57

  Te gumy mi odpowiadały jak jeszcze rzucałem palenie, bo odwracały uwagę i zajmowały czymś innym jak tylko chcica.

 • Janusz 2017-05-04 14:03

  Wg mnie głód nikotynowy faktycznie jest trochę mniejszy.

 • rafal8803 2015-01-09 20:53

  Tylko nie ten suplement. Nie polecam bo to nie działa i nie wiem jak dalej bawić się z tym lekiem. Jakoś i tak mam pociąg do nikotyny, także nie będę płacił razy 2x.

 • rafal8803 2015-01-06 18:50

  Nie jest to skuteczne, nie zastępuje papierosa. Nie mogłem w prosty sposób poradzić sobie w ten sposób z rzuceniem dlatego odmawiam tego suplementu

 • rafal8803 2015-01-03 16:10

  Lek świetny! Pozwolił mi pozbyć się palenia i mogę teraz efektownie oraz szybko zwiększyć swoje możliwości rzucenia papierosów. Nikotyna już mnie tak nie kręci i wygrałem chyba z papierosami. SUper!

 • Kamix 2014-12-28 19:40

  Jak dla mnie to produkt, dzięki któremu pozbyłem się uzależnienia i teraz mogę w prosty sposób szybko i efektownie nie sięgać nigdy po papierosy. Bardzo dużo zaoszędziłem teraz i jestem z tego zadowolony. Polecam

 • Pawelek 2014-12-25 22:53

  Nicorette coolmint to jeden z produktów z serii, które są dla mnie nie skuteczne. Nie podoba mi się ich działania i muszę powiedzieć, że to dla mnie to zwykłe naciąganie na kasę. Może trochę pomaga ale i tak mnie to nie odciąga od palenia na stałe.

 • Jus 2014-12-22 19:26

  Nie działa .. Mi w ogóle ten środek nie chciał pomóc - przynajmniej przy stosowaniu go przez 2 tygodnia, miałam takie same ciągotki do papierosów jak zawsze

 • Nicorette 2014-12-22 15:02

  Dla mnie to działa bardzo dobrze i muszę przyznać, że w prosty sposób można szybko i skutecznie zmienić swoje nastawienie do nawyku. Teraz już mnie tak do nikotyny nie ciągnie. Zobaczymy jak będzie dalej

 • Kasia Aska 2014-12-21 16:57

  Bez sensu lek. Mi osobiście nie pomógł, tylko wydałem 2x więcej pieniążków w miesiącu na uzależnienie ;/

 • Opinia użytkownika 2014-12-18 13:55

  Nicorette Coolmint pomógł mi rzucić palenie. Potrzebuje motywacji i to chyba tylko dla tego! Warto jest kupić to niż papierosy

 • Tragedia 2014-11-19 16:54

  nic mi nie pomógł, po za jednym razem gdy miałem ostatnie 20 zł w portfelu to postanowiłem kupić tego całego Coolminta. Później tak mi się chciało zapalić, że nie mogłem zasnąć, ale przynajmniej nie paliłem dwa dni

 • Iza 2014-11-19 16:52

  Bardzo dobry produkt, polecam

 • Adrian 2014-11-19 16:52

  Duży plus za niską cenę, ale skuteczność taka sobie. Mi pomógł trochę ograniczyć palenie, ale udało się całkowicie rzucić dopiero gdy wziąłem się w garść i wyrzuciłem wszystkie papierosy i Nicorette'y bo zawierają nikotynę. By ło ciężko przez pierwszy tydzień, ale polecam.

 • pokaż więcej opinii Read more icon

  Zapoznaj się z ulotką Nicorette Coolmint 4mg

  Skład:

  Komponenty środka Nicorette Coolmint 4mg to:

  - substancja czynna: 1 tabletka do ssania zawiera 4 mg nikotyny (w postaci nikotyny z kationitem);

  - substancje pomocnicze: guma ksantan, Winterfresh RDE4-149 suszona rozpyłowo (guma arabska, aromaty mięty pieprzowej, mentolu i eukaliptusa), sodu węglan bezwodny, sukraloza, acesulfam potasowy, magnezu stearynian (rdzeń tabletki); hypromeloza, Winterfresh RDE4-149 (aromaty mięty pieprzowej, mentolu i eukaliptusa), tytanu dwutlenek (E 171), sukraloza, Sepifilm Gloss (hypromeloza, celuloza mikrokrystaliczna, krzemian glinowo-potasowy, tytanu dwutlenek (E 171)), acesulfam potasowy, polisorbat 80 (otoczka).

  Proste ćwiczenia na poprawę wzroku

  Proste ćwiczenia na poprawę wzroku

  Dobry wzrok jest tak naprawdę jak skarb i na pewno warto się o niego troszczyć. W związku z tym można poświęcić chwilę na wykonywanie różnorakich... Czytaj więcej

  Dawkowanie:

  Jakie dawki? 

  Tabletki do ssania Nicorette Coolmint 4mg powinno się zastosować zawsze w momencie, gdy pojawia się chęć palenia. 

  Trzeba dopasować ilość tabletek na dobę do swoich potrzeb. Zazwyczaj najlepszą dawką będzie liczba między 8 a 12 tabletek na dobę. Nie powinno się jednak przekraczać 15 tabletek jednego dnia. Tabletkę wsadzamy do ust i czekamy aż do jej całkowitego rozpuszczenia. Można przesuwać tabletką w ustach, tak by pojawiała się w różnych częściach jamy ustnej. Jedna tabletka rozpuszcza się około 15-19 minut. Trzeba unikać rozgryzania tabletki. Nie powinno się jej połykać w całości. 

  Oczywiście w momencie, gdy tabletka znajduje się w jamie ustnej nie można spożywać posiłków ani pić. Jeśli pijemy napoje takie jak kawa, soki czy napoje bezalkoholowe musimy zdawać sobie sprawę z tego, że zmniejszą one wchłanianie nikotyny do organizmu. Dlatego przed wzięciem tabletki około 15 minut nie powinno się spożywać takich napojów, gdyż dzięki temu uda się uzyskać możliwie maksymalne wchłanianie nikotyny.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Nicorette Coolmint 4mg.

  Nie stosować więcej niż 15 tabletek do ssania na dobę.. Preparat Nicorette Coolmint 4mg należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

   

  Podmiot odpowiedzialny:

  Thumb mcneil

  Postać:

  tabletka

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - rzucanie palenia

  NiQuitin Mini

  4.1712 opinii:
  NiQuitin Mini to lek dostępny w postaci tabletek do ssania. Preparat rekomendowany jest dla...
  czytaj dalej »

  Nicorette Icy White Gum

  4.012 opinii:
  Lek Nicorette Icy White Gum wskazana jest w podczas rzucania palenia oraz...
  czytaj dalej »

  Niko-Lek (Niccorex) MINT

  3.9417 opinii:
  Niko-Lek (Niccorex) MINT to produkt leczniczy w postaci gum do żucia, przeznaczony dla...
  czytaj dalej »

  Desmoxan

  3.9293 opinii:
  Desmoxan to produkt leczniczy dostępny w postaci kapsułek twardych. Produkt ten wskazany jest do...
  czytaj dalej »

  TABEX

  3.8561 opinii:
  TABEX to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek powlekanych do stosowania w celu leczenia...
  czytaj dalej »
  Kategoria:
  Zdrowie
  Typ:
  lek
  Ulotka:
  Brak ulotki
  Na receptę:
  Nie