Kategorie produktów

Nicorette Icy White Gum

Nicorette Icy White Gum

4.08 Dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Nicorette Icy White Gum

Lek Nicorette Icy White Gum wskazana jest w podczas rzucania palenia oraz leczenia uzależnienia od wyrobów tytoniowych, poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych, występujących po zaprzestaniu palenia. Nikotyna zawarta w gumie Nicorette Icy White Gum podawana jest w czystej postaci. W odróżnieniu od papierosów guma Nicorette Icy White Gum nie wydziela szkodliwych substancji smolistych ani dwutlenku węgla, które pojawiają się podczas spalania tytoniu.

Skład

Substancją czynną preparatu jest: nikotyna z kationitem.


Pozostałe komponenty tego produktu to: aza gumy do żucia (Cafosa 258 Soft) (E321), ksylitol (E967), olejek miętowy,węglan sodu bezwodny, wodorowęglan sodu  (tylko dawka 2 mg), acesulfam potasu (E950), lewomentol, tlenek magnezu, lekki, lak glinowy żółcieni chinolinowej (E104) (tylko dawka 4 mg); otoczka podpowłokowa – Winterfresh RDE4-149, hypromeloza, sukraloza (E955), polisorbat 80; otoczka twarda - ksylitol (E967), skrobia, dwutlenek tytanu (E171), Winterfresh RDE4-149, wosk Carnauba, lak glinowy żółcieni chinolinowej (E104) (tylko dawka 4 mg).

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Nicorette Icy White Gum powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

Zalecana dawka leku Nicorette Icy White Gum to: 8 – 12 gum na dobę o odpowiedniej zawartości nikotyny.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.


Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Nicorette Icy White Gum. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Paweł . 2021-03-21 18:14

Nie palę 72h jem Nicorette, 2mg, w ulotce jest napisane, że trzeba je odstawić, jeżeli się zużywa 1-2 sztuki na dobę, a ja zyżyłem 2sztuki na te 72h, bo mi jape wykręca , a w ogóle wytrzymałem pierwsze 27h bez żadnej gumy itp, a paliłem 20lat i tak z dnia na dzień w pewnej chwili postanowiłem, że to już, ten moment, teraz, nie kiedyś, nie od nowego roku, nie do 40tki... -tak jak to sobie zawsze wmawiałem, że jeszcze trochę, że już, tylko może lekarza znajdę itp itd i powiem wam, jest ciekawie bez tych papierosów, lepiej śpię, z pastylkami mniej jem, śpię taki dotleniony jak małe dziecko, strach się tylko alkoholu dotchnąć ;) Ale kawa jakoś wchodzi bez fajka

Bogusława 2019-12-11 16:24

Może że teraz zdołam na dobre porzucić palenie. Wsparcie już jest potrzebna jeszcze silna wola

Opinia użytkownika 2017-12-04 09:17

Rzucanie palenia to nie lada wyzwanie. Wie o tym każdy próbujący śmiałek. Ja także po 20 latach palenia także postanowiłam pozbyć się tego nałogu. Nie jest to łatwe... Nikt nie mówił, że będzie. Wsparciem jest dla mnie Nicorette Icy White Gum . Powoli się przyzwyczajam.

Maria 2017-11-05 10:06

Postanowiłam, że w tym roku zrezygnuję z papierosów i e-papierosów. Trochę się boję, ale pomaga mi Nicorette Icy White Gum . Ten środek pomógł też mojemu tacie. Dzięki niemu pozbycie się fajek to sama radość.

Aureli 2017-09-11 11:07

I znowu chciałbym skończyć z paleniem. Nicorette Icy White Gum to jeden wielki niewypał. podzielcie się przykładem czegoś, co faktycznie działa!!!

Olaf 2017-04-25 21:26

Na pewno jest to pomoc przy rzucaniu palenia, bo przy żuciu gumy ma się zamiennik. Mnie to ratuje.

Opinia użytkownika 2017-03-10 23:15

Jakbym mógł cofnąć czas... zmieniłbym to, że sięgnąłem po papierosy. Teraz walczę z uporczywym nałogiem. Próbowałem zwalczyć pokusę na różne sposoby. Niestety bezskutecznie. Zobaczyłem ostatnio Nicorette Icy White Gum . Chyba widziałem ten produkt w reklamie w tc. Postanowiłem go stosować, bo sądziłem, że może da sobie radę. Po tygodniu ochota na papierosa była znacznie mniejsza. Będę stosował dalej w oczekiwaniu na efekty.

Sobiesław 2017-01-27 22:14

Nicorette Icy White Gum to preparat który pomoże Ci wygrać z nałogiem. Sprawdziłem - działa

Natan 2016-10-27 20:29

Od 20 lat jestem uzależniony od nikotyny. Na tę chwilę w moim życiu nastąpił przełom. Jak to? Postanowiłem oszczędzić zdrowie i pracuję nad tym by rzucić. Zdaję sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne. Zakupiłem już Nicorette Icy White Gum . Specyfik ten ma pomóc mi przezwyciężyć nałóg.

Dawid 2016-02-19 16:02

spełnił moje oczekiwania

Stanisława 2016-01-25 16:53

Chyba żartujecie! Wybrałam Nicorette Icy White Gum i to nic nie pomogło. Rzucanie palenia miało się udac dzięki Nicorette Icy White Gum ale to nic nie daje! Lepiej spróbować czegoś innego.

meleks z katowic, pozdro dla kumatych 2015-09-11 14:24

Mi udało się rzucić palenie, ale łatwo nie było. Stosowałem też te gumy, ale nie wiem na ile mi pomogły. Troche kasiory to kosztuje, ale najważniejsza jest motywacja. I pamiętajcie przede wszystkim wywalcie wszystkie papierosy z domu do śmietnika, a najlepiej do pieca. Omijajcie innych palaczy z kilometra, a do sklepu chodzcie z żoną. Najgorszy jest pierwszy tydzień, a jak wytrzymacie miesiąc to później jest z górki. I nie myślcie sobie, że jeden papieros jest ok. Mój szwagier zaplił takiego jednego po 2 latach od rzucenia i przez następne 4 miesiące nie mógł rzucić ponownie. Pamiętajcie szkoda ksasy na ten szajs.

Opinia użytkownika 2015-05-07 23:47

Od powrotu z wojska palę papierosy. Zaczyna mnie to męczyć... Chcę rzucić lecz jest mi trudno. Nabyłem w aptece Nicorette Icy White Gum . Sprawdzimy, czy rozwiąże mój związek z nałogiem:)

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.