Kategorie produktów

PNEUMOVIT - Spray Do Nosa Na Katar

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu PNEUMOVIT - Spray Do Nosa Na Katar

PNEUMOVIT - Spray Do Nosa Na Katar alergiczny i infekcyjny to wyrób medyczny wskazany do oczyszczania, nawilżania i udrażniania nosa u dzieci i dorosłych podczas kataru, alergii, przeziębienia czy nieżytu nosa, a także do codziennej higieny nosa.


Bazą PNEUMOVIT - Spray Do Nosa jest  lecznicza woda z Uzdrowiska Rabka. Dzięki jej wyjątkowym składnikom spray skutecznie nawilża błonę śluzową nosa, nie wywołując jednocześnie jej podrażnienia, udrażniając nos wpływa pozytywnie na komfort oddychania.

Stosowanie preparatu polecane jest w trakcie leczenia górnych dróg oddechowych, przy katarze zarówno pochodzenia infekcyjnego, jak i alergicznego. Spray oczyszcza nos z alergenów takich jak pyłki i kurz, pomaga przy nieżytach alergicznych. Rekomedowany jest także dla osób przebywających w pomieszczeniach suchych lub klimatyzowanych narażonych na przesuszanie śluzówki.
 

PNEUMOVIT - Spray Do Nosa może być stosowany  przez dorosłych i dzieci od pierwszego roku życia, alergików, kobiety w ciąży oraz w czasie karmienia piersią. 

 

Skład

Składniki wyrobu PNEUMOVIT - Spray Do Nosa Na Katar alergiczny i infekcyjny są następujące:


fizjologiczny roztwór leczniczej wody mineralnej: wodoro-węglanowo, chlorkowo, sodowej, bromkowo, jodkowo, borowej z obszaru górniczego Szczawa – właściciel koncesji Uzdrowisko Rabka S.A.

Dawkowanie:

Sposób użycia: rozpylić roztwór w każdym z otworów nosowych za pomocą dozownika kilka razy dziennie.

Zalecana aplikacja wyrobu medycznego PNEUMOVIT - Spray Do Nosa Na Katar alergiczny i infekcyjny do każdego z otworów nosowych:

Grupa wiekowa Ilość dawek Częstotliwość
dzieci 1-2 kilka razy dziennie
osoby dorosłe 1-3 kilka razy dziennie

Preparat może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania produktu PNEUMOVIT - Spray Do Nosa Na Katar jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-11-24 16:00

bez końca moge wam przedstawiać oznaki mojej alergii. Ale nie w tym rzecz. Korzystniej pokazać coś co istotnie działa

Olek 2017-10-12 23:03

polecam, ja również stosuję pneumovit spray sezonowo, przy męczącym i nawracającym katarze.

Opinia użytkownika 2017-03-31 22:05

PNEUMOVIT - Spray Do Nosa Na Katar jest skuteczny. Zawsze bardzo mi pomaga.

Opinia użytkownika 2017-03-19 21:36

Czy dla was także zatkany nos to jakaś mordęga? Mnie przyprawia o straszny dyskomfort. Zawsze szukam skutecznego i dobrego jakościowo rozwiązania. Za każdym razem, gdy borykam się z zatkanym nosem, stawiam na PNEUMOVIT - Spray Do Nosa Na Katar . Zatkany nos może być problemem błon śluzowych. Składniki środka wspierają zdrowie dróg oddechowych, a przy tym zmniejszają uczucie zatkanego nosa.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.