Kategorie produktów

Refresh

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Refresh

Refresh to wyrób medyczny w postaci kropli do oczu. Produkt łagodzi uczucie suchości i podrażnienia oraz zapewnia komfort podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Skład

Komponenty preparatu Refresh: 15 ml roztworu. Sól sodowa karboksymetylocelulozy 0,5%, PURITE 0,005%.

Zawiera środek konserwujący: PURITE.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Refresh powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. 

Zaleca się wkroplić jedną lub dwie krople do każdego oka wymagającego nawilżenia. Stosować zgodnie z zapotrzebowaniem. Dla dodatkowego komfortu umieścić jedną lub dwie krople na każdej soczewce przed ich założeniem.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Refresh.

Produkt Refresh należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Pryscylla 2018-12-12 14:33

Mam takie przyzwyczajenie... Godzinami oglądam Tv. Doprawdy... to już jest choroba. a na domiar złego mam czerwone gałki oczne. Stosuję Refresh - i daje dobre efekty.

Wieńczysław 2017-09-15 12:44

Kurka wodna i znów te oczy:( Pracuję w dużej firmie i spawam.. Po takiej codziennej harówce moje oczy odpadają. Trudny temat :/ Jakiś czas temu nabyłem Refresh . Jestem ciekaw, czy coś mi ten produkt pomoże.

Iryda 2017-08-24 22:27

Zaczerwienienie oczu to pierwszy objaw ich zmęczenia i szybka reakcja jest w takich sytuacjach potrzebna. Refresh to preparat, który przynosi ulgę w takich dolegliwościach. Co więcej warto pamiętać o wizytach u lekarza okulisty. Kontrola wzroku jest mega ważna.

Ewa 2017-04-05 09:34

Na uczucie suchości w oku refresh jest niezastąpiony. Tylko (jak z każdymi kroplami) trzeba uważać by nie przesadzić, bo wtedy oko cały czas będzie suche.

Minnie 2015-04-16 22:20

U mnie krople Refresh sprawdziły się słabo. Uważam, że działają tylko przeciętnie, a ja oczekuję natychmiastowej ulgi!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.