Kategorie produktów

TRIBESTAN plus

3.5 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu TRIBESTAN plus

Tribestan Plus to produkt, który może być stosowany zarówno przez mężczyzn i kobiety, które chcą poprawiać swoje możliwości seksualne i budować libido. Składniki tego preparatu są tak dobrane, by poprawić życie intymne, zwiększać pożądanie i namiętność. Tym samym można również oczekiwać, że będziemy mieli więcej sił witalnych. 

Składniki jakościowe preparatu - ekstrakt z budzyganka ziemnego oraz korzenia żeń-szenia - są w pełni naturalne. Zostały starannie wyselekcjonowane tak, by ich działanie mogło zwiększyć libido oraz wpływać znacząco na potencję oraz możliwości seksualne osoby, które preparat przyjmuje - niezależnie od płci. Składniki produktu charakteryzują się dużą skutecznością.

Środek dodatkowo wspomaga odporność, regenerację organizmu, a także możliwości psychofizyczne organizmu. 

Skład

W składzie preparatu znajdują się następujące substancje jakościowe: suchy wyciąg z buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris) oraz korzenia żeń-szenia.

Skład ogółem: celuloza mikrokrystaliczna, woda oczyszczona (nośnik), buzdyganek ziemny, żeń-szeń, poliwinylopirolidon, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, otoczka: dwutlenek tytanu, tlenek żelaza (barwnik), hydroksypropyloceluloza, hydroksypropylometyloceluloza (zagęstnik).

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie preparatu TRIBESTAN plus przedstawia się następująco:

Produkt stosujemy doustnie, zażywając 1-2 tabletki 3x na dobę, najlepiej po posiłkach. Tabletki popijamy dużą ilością wody.

Najlepsze efekty działania zauważymy pod dłuższym stosowaniu preparatu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik preparatu. Nie stosować w trakcie ciąży oraz karmienia piersią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Noe 2018-09-03 11:34

Jak rozglądacie się w poszukiwaniu czegoś, co faktycznie działa na zwiększenie swojej sprawności to mogę coś podpowiedzieć. TRIBESTAN plus :) Pierwszy środek który działa tak jak należy.

Nemo 2017-11-24 22:01

Tribestan Plus to suplement diety, który ma zwiększać libido oraz wpływać znacząco na lepszą sprawność seksualną niezależnie czy chodzi o kobiety czy mężczyzn. Daję mu ocenę 4 za skuteczność.

BB 2017-11-23 13:51

Libido po stosowaniu tego suplementu wzrosło u mnie zdecydowanie na plus;) Mąż zachwycony.

Leon 2017-11-22 14:09

Nie działa! To tylko zwiększa efekt placebo! Moim zdaniem nie warto ..

Paweł 2015-10-11 20:09

Faceci kryją się ze swoimi problemami. Zwłaszcza, jeśli chodzi o libido i sprawności seksualnej. Ja też jestem facetem i mówię o tym głośno: to nie jest poniżenie nas, facetów. Wystarczy wiedzieć, co stosować. TRIBESTAN plus to środek, który usprawnił moje ciało i poprawił jakość życia seksualnego.

Eros 2015-03-11 11:19

Lepiej spróbować niż żałować że się nie spróbowało, można się jedynie pozytywnie zdziwić efektem.

Jacek5 2015-01-04 22:35

Na mnie to zadziałało i byłem bardzo dumny z tego powodu. Lek skutkuje tylko na niektóre osoby, bo moim znajomi także go negatywnie komentowali, jednak na mnie zadziałał i mogłem szybko rozwiązać swój problem :)

Tribes 2015-01-01 14:22

Ostatnio miałem móżliwość skorzystania z tribestan plus i nie spisał się. Nie polecam tego suplementu bo wcale nie zauważyłem różnicy. Nie działa = szkoda kasy

Opinia użytkownika 2014-12-29 21:38

Nie działa ten suplement na mnie. Jakoś chyba jestem inny, ale z tej grupy środków na rynku nic na mnie praktycznie nie działa. Słabe te shity są!

Tomek 2014-12-20 14:46

Jakoś wielkiej różnicy nie zauważyłem. Moim zdaniem jest to kolejny efekt placebo. Minimalny efekt jest ale nie wiem jak go moje określić...

P. Cukier 2014-11-21 11:40

Zdecydowanie poprawił twardość penisa, czas stosunku i jakość mojego życia seksualnego. Ogólnie polecam, ale trochę za drogi jak dla mnie

Lech 2014-11-21 11:38

Widzę poprawę po tribestanie, ale i tak mam problem. W moim wieku chyba nic nie pomoże

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.