Kategorie produktów

UniGel Procto Apotex

3.78 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu UniGel Procto Apotex

UniGel Procto Apotex to wyrób medyczny w postaci czopków doodbytniczych. Preparat jest wskazany we wspomagającym leczeniu hemoroidów oraz innych chorób odbytnicy, jak szczeliny odbytu bądź uszkodzenia błony śluzowej odbytnicy.

Skład

Komponenty preparatu UniGel Procto Apotex to: usieciowany kopolimer 2-hydroksyetylometakrylanu, posiadający polimerowo wiązane i sterycznie osłaniane grupy aminowe, a także Witepsol 25 W.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego UniGel Procto Apotex powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

Zalecane przyjmowanie wyrobu to: raz na dobę, najlepiej przed snem. Czopek należywprowadzić do odbytnicy, po wypróżnieniu i podmyciu się. Jeśli w ciągu 7 dni dolegliwości nie ustąpią lub też nasilą się, należy skonsultować się z lekarzem.

 

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu UniGel Procto Apotex.

Produkt UniGel Procto Apotex należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić przed wilgocią. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji produktu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Polikarp 2020-09-03 08:11

super

Maria 2018-05-20 20:30

Są super polecam

Egbert 2017-12-21 13:16

Na uciążliwe hemoroidy z pewnością nie zawiedzie Cię UniGel Procto Apotex ...

Zbigniew 2017-05-17 10:58

Moim zdaniem są lepsze środki, nawet tutaj można sobie zerknąć w ranking https://supple.pl/r/hemoroidy

Stefan 2017-05-04 22:01

stosowałem już lepsze czopki

Edmund 2016-08-21 19:16

Te nieznośne hemoroidy... Poważny temat... Używam UniGel Procto Apotex na tę niedogodność gdyż wypróbowałem i wiem , że działa najkorzystniej :)

Żywisław 2016-06-20 18:08

UniGel Procto Apotex zupełnie na mnie nie działa:( Uważam, że jest do niczego.

Sławomira 2015-11-10 10:10

UniGel Procto Apotex załatwiłam sobie jak tylko odczułam bolesny dyskomfort. Nie przyjęło się mówić o hemoroidach, bo sa one jeszcze objęte społecznym tabu. Powyższy specyfik skutecznie rozprawia się z objawami a dodatkowo jest dyskretny i mogę go nosić w torebce.

Opinia użytkownika 2015-09-14 10:46

Jest trochę lepiej, ale problem hemoroidów nie zniknął. Teraz szukam jakiegoś żelu, ktoś coś poleci?

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.