Kategorie produktów

Hemocal

Hemocal

3.9 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Hemocal

Hemocal to produkt leczniczy homeopatyczny dostępny w postaci czopków doodbytniczych. Produkt jest polecany osobom, które zmagają się z takimi problemami jak żylaki odbytu i powiązanymi z nimi dolegliwościami bólowymi.

Wskazaniem do stosowania środka leczniczego są stany zapalne odbytu, przebiegające ze świądem oraz uszkodzenia lub pęknięcia błony śluzowej odbytu, które trudno się goją.

W formulacji produktu leczniczego Hemocal znajduje się nalewka macierzysta z nagietka lekarskiego. Nagietek lekarski ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Dodatkowo wykazuje właściwości przeciwustrojowe.

Skład

W składzie czopków Hemocal znajdują się następujące substancje: 

substancja czynna nalewka macierzysta z nagietka lekarskiego (Calendula officinalis TM) 100 mg/czopek
substancja pomocnicza tłuszcz stały

 

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Hemocal należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Produkt leczniczy Hemocal należy stosować wyłącznie doodbytniczo. Zalecane dawkowanie produktu leczniczego w ciągu dnia to: 1 czopek 2-3 razy dziennie. 

Jeśli objawy nie ustępują, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu leczniczego Hemocal.

Lek Hemocal należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u dzieci. Kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem zanim użyją czopków doodbytniczych. 

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zygfryd 2018-09-23 21:28

Żylaki w wiadomym miejscu. Uciążliwy dla mnie temat! Stosuję Hemocal na tę niedogodność z uwagi na fakt, że wiem z autopsji , że działa najkorzystniej :-)

Teresa 2018-06-28 01:10

Hemocal jest SUPER !!! tani i bardzo skuteczny,niech się chowają wszystkie wypróbowane drogie czopki

Hanna 2016-03-18 14:44

Hemocal jest dobry, bo dyskretny. Stosowałam, gdy borykałam się z dolegliwościami z żylakami odbytu. Dlatego też kupuję zawsze, gdy dolegliwości i objawy się nasilają.

Bernadetta 2015-10-08 11:04

Hemocal kupiłam w momencie, jak doskwierał mi dyskomfort. O hemoroidach nie mówi się głośno, bo to jeszcze taki temat tabu. Powyższy produkt skutecznie rozprawia się z objawami a przy tym mieści się w torebce, jest dyskretny i nikt nie musi wiedzieć.

Marko 2015-03-11 20:41

Ja mam problemy z hemoroidami, ale to nie działa! W sumie nie wiem w czym by to miało pomóc .. chyba jakby ktoś sobie tyłek odparzył czy coś takiego

Adam 2015-02-23 12:40

Nie widzę poprawy po stosowaniu jakichkolwiek leków homeopatycznych, substancji czynnej jest tam tyle co kot napłakał.

Mixar 2015-01-10 13:49

Widać efekt od pierwszego zastosowania, ponieważ bardzo szybko przynoszą ulgę oraz poprawiają komfort życia. Wystarczy wypróbować a twoje życie może się odmienić. Polecam Mixar

Pati 2015-01-05 12:33

Tylko nie czopki, one są tak ohydnę, że powinni je w ogóle wycofać. Co z tego, że są mniej szkodliwe, ale takie rzeczy są nie do przyjęcia, już lepiej stosować leki do krwioobiegu.

Czopek 2015-01-01 13:59

Można zobaczyć po stosowaniu szybki efekt za bardzo dobrą cenę. Tylko jakoś ogólnie nie lubie czopków i nie są dla mnie przeznaczone.

Paweł W. 2014-12-22 22:34

Znakomity produkt leczniczy. Działa bardzo szybko i efektownie. Nie ma skutków uczonych to jest to na czym mi zależało.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.