Kategorie produktów

Procto-Glyvenol czopki

Procto-Glyvenol czopki

3.91 Dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Procto-Glyvenol czopki

Czopki Procto-Glyvenol to produkt leczniczy do stosowania doodbytniczego. Wskazaniem do stosowania produktu są dolegliwości okolic odbytu.

Czopki zaleca się osobom, zmagającym się z problemem zewnętrznych i wewnętrznych żylaków odbytów i problemem hemoroidów.

W formulacji produktu leczniczego Procto-Glyvenol czopki znajduję się dwie substancje czynne: tribenozyd i lidokaina. tribenozyd to składnik, który wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwświądowe, w szczególności w przypadku uszkodzeń śródbłonka naczyniowego. 

Lidokaina to substancja o właściwościach miejscowo znieczulających, stosowana w przypadku zmniejszania dolegliwości, towarzyszących hemoroidom, np. pieczenie i swędzenie.

Skład

W składzie preparatu Procto-Glyvenol czopki znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne tribenozyd i lidokaina. Jeden czopek zawiera 400 mg tribenozydu i 40 mg lidokainy
pozostałe składniki tłuszcz (Witepsol E85) i tłuszcz (Witepsol W35).

 

Dawkowanie:

Produkt Procto-Glyvenol należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Produkt leczniczy Procto-Glyvenol czopki należy stosować doodbytniczo.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu doby: 1 czopek rano, 1 czopek wieczorem. Stosować aż do ustąpienia ostrych objawów.

Następnie dawkę można zmniejszyć, stosując 1 czopek 1 raz na dobę.

Nie przekraczać wskazanego dawkowania leku. 

Jeśli po 7 dniach stosowania produktu leczniczego nie nastąpiła poprawa, należy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Procto-Glyvenol.

Produkt Procto-Glyvenol czopki należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Produktu leczniczego nie należy stosować u dzieci. Unikać kontaktu z oczami, nie stosować inaczej, jak tylko doodbytniczo. Lek ten może być stosowany przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią po uprzedniej konsultacji lekarskiej. 

Należy zachować ostrożność u osób z ciężkim uszkodzeniem wątroby.

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Roman 2022-04-13 12:31

Działa ale krótko na chwile i problem wraca

Grzesiu 2018-04-21 19:47

Czopki Procto-Glyvenol przydały mi się podczas ostatnich problemów z hemoroidami. Dokładnie nie wiem, co mogło stanowić ich przyczynę, niemniej chciaem jak najszybciej pozbyć się problemu. Do tego działają przeciwbólowo.

Michał 2017-07-03 18:22

- warto wybrać Czopki Procto-Glyvenol

Wacław 2017-04-20 11:53

Czopki procto-glyvenol są jak najbardziej ok. Przeciwbólowe i przeciwzapalne. Wreszcie można skupić myśli na czymś innym niż własne dolegliwości.

Milan 2017-04-13 23:03

Problem może wstydliwy, ale leczyć się trzeba....ukłony dla wynalazców tego leku!

Wiesław 2017-04-04 10:28

Cóż mogę powiedzieć...Procto Glyvenol to skuteczne czopki, działają dokładnie w miejscu przeznaczenia.

Opinia użytkownika 2016-03-22 14:07

Pomaga!!Polecam!!

Mihas 2015-03-03 21:33

Działają! Warto jest z tego korzystać. Owszem dużo im brakuje, jednak teraz nie ma na co narzekać, po kilku dniach odmieniły moje życie i dlatego polecam je 5/5!

Kostek 2015-02-16 21:22

No nie powiem żeby była po tym duża ulga:(

Indiza 2015-01-05 19:53

Niestety nie odczułem pozytywnych efektów i nie mogę polegać na tej maści. Niby na początku był efekt, ale później wszystko wróciło do poprzedniej opcji.

Kazimierz Kanar 2014-12-21 18:30

Bardzo szybko przynoszą efekt i co za tym idzie ulgę. Jeżeli macie bardzo ostre bóle to jest to najlepszy środek.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.