Kategorie produktów

Urx Bombshell

Urx Bombshell

3.0 Średni

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Urx Bombshell

URX Bombshell to jeden z nielicznych produktów przedtreningowych na rynku światowym, który przy tak z pozoru mało skomplikowanym składzie, wykazuje niebywałą skuteczność działania. Odważna receptura produktu skomponowana została z użyciem wyłącznie najefektywniejszych substancji, przy uwzględnieniu ich wymaganych dawek. URX Bombshell pozwala na osiągnięcie monstrualnego pobudzenia, koncentracji i motywacji do działania z jednoczesnym wywołaniem gigantycznej pompy mięśniowej.

Skład

Proprietary Bombshell Blend: Beta-alanine,1,3-Dimethylamylammine, Caffeine Anhydrous, Alpha Yoimbe, Methyl Synephrine, Guarana. Pump Matrix Blend: Agmatine Sulfate, L-Arginine.

Dawkowanie:

Stosować 1 porcję (1 miarkę) URX Bombshel na 30 minut przed intensywną sesją treningową. Nowicjusze nie powinni w ogóle jej stosować lub zacząć dawkowanie od 0,5 miarki.

Przeciwwskazania

W celu zbadania tolerancji, rozpocząć przyjmowanie produktu od połowy miarki na 15-30 minut przed treningiem. Nie należy przekraczać porcji 1 miarki w ciągu dnia.  Nie stosować w późnych godzinach popołudniowych i wieczorem. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamknietym opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Regina 2017-10-25 21:54

Czegoś tu nie czaję, w tym środku są pprzecież aminokwasy! Po co używać aminokwasy pracując nad masą?

Aneta 2016-12-01 13:30

Jest bardzo silna, efekt dość szybko się pojawia i dość długo się utrzymuje,- jeżdżę na siłownie rowerem, przed wyjściem zażywam Bombshell i jade.

Opinia użytkownika 2015-02-08 19:54

Beznadziejny! Urx Bombshell - tak reklamują, a efekt nijaki!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.