Kategorie produktów

Fa Glutamine

Fa Glutamine

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fa Glutamine

XTREME GLUTAMINE to zaawansowany produkt dostarczający wysokiej jakości, czystą glutaminę. Glutamina, zawarta w XTREME GLUTAMINE jest polecana, aby budować beztłuszczową masę mięśniową. XTREME GLUTAMINE zawiera najbardziej skoncentrowane źródło tego  aminokwasu, co pozwala zapewnić optymalny wzrost mięśniom, wzmocnić ich siłę i wspomóc odbudowę. XTREME GLUTAMINE działa ochronnie na organizm zabezpieczając go przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników oraz pomaga wzmocnić naturalną  odporność organizmu  po intensywnym wysiłku fizycznym i psychicznym.

Skład

L-Glutamina, Tauryna, Witamina B6

Dawkowanie:

Porcję produktu należy zmieszać z 200 ml wody lub soku i spożyć bezpośrednio po treningu. Zaleca się stosować od 5 do 10 g w zależności od długości i intensywności wysiłku fizycznego.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamknietym opakowaniu. Chronić przed światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-08 17:23

myślę że ten produkt jest niezły. Koszt i jakość jak najbardziej ok.

twtwt 2017-10-24 12:28

Najlepsza glutamina na rynku

Aneta 2016-11-30 08:51

Polecam

Fano 2016-11-25 16:17

spoko!

Zygfryd 2016-04-20 20:30

czy wy naprawdę myślicie, że Fa Glutamine bez ćwiczeń i odpowiedniej diety zrobi cuda. Wystarczy trochę myśleć, a nie tylko bezmyślnie żreć tabletki

bartek 2016-03-02 12:31

ilość, jakość ok.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.