Kategorie produktów

Venastat

Venastat

4.0 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Venastat

Venastat to produkt leczniczy w postaci kapsułek przeznaczony do stosowania podczas przewlekłej niewydolności żylnej.

Lek Venastat jest wskazany do stosowania w dolegliwościach związanych z obrzękiem kończyn dolnych, takich jak: nocne skurcze, świąd, napięcie żył, uczucie ciężkości, zmęczenie i ból nóg. Produkt przynosi ulgę i ukojenie. 

Skład

Składniki produktu leczniczego Venastat to: suchy wyciąg z nasion kasztanowca.

Dawkowanie:

Lek Venastat należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: kapsułki Venastat należy spożywać doustnie. Zalecane dawkowanie leku to 1 kapsułka 2x na dobę. Lek należy przyjmować przed posiłkiem, połykając kapsułkę w całości i popijając płynem.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Venastat.

W okresie ciąży lub karmienia piersią stosowanie leku należy skonsultować z lekarzem. Lek przechowywać w suchym miejscu. Produkt Venastat należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Leokadia 2020-04-03 18:44

nie jestem pewna czy ten środek zakończy moje dolegliwości

Magdalena 2018-09-08 12:53

Lubię produkt Venastat na problemy z obrzekami. Uważam, że pomaga na ten problem!

Opinia użytkownika 2018-08-10 22:06

Nie ma opcji, żeby Venastat nie sprawdził się elegancko... Według mnie jest to jest rewelacja!

Iga 2018-02-25 12:45

przy tendencji do puchnięcia nóg Venastat niezbyt zdaje egzamin. czas poszukac czegoś lepszego.

Opinia użytkownika 2017-10-04 22:16

Zachwalacie sobie Venastat ??? Ja nie wiem jaką dać ocenkę... Niby jest ok.. ale dziwnie się po tym czułam... Myślę, że ocenię na 4...

Sandra 2017-09-06 10:23

dziala szybko i skutecznie, anwet w srodku nocy jak dotknie mnie mega bol nog

Kira 2016-08-24 17:07

Venastat to preparat, który pomaga wyeliminować ciężkich nóg. Uczucie to doskwiera osobom, które sporo siedzą: kierowcy, pracownicy biurowi. Ciężkie nogi przyprawiają o niemały dyskomfort. Ważne jest, by zadziałać szybko i skutecznie.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.