Kategorie produktów

Troxeratio 300 TEVA

Troxeratio 300 TEVA

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Troxeratio 300 TEVA

Troxeratio 300 TEVA to lek dostępny w postaci kapsułek miękkich. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które pragną zmniejszyć objawy związane z niewydolnością żył bądź żylakami kończyn dolnych oraz zachować zdrowe nogi.

Substancją czynną leku Troxeratio 300 TEVA jest trokserutyna. Substancja ta eliminuje uczucie zmęczenia i ciężkości nóg, łagodzi nocne kurcze łydek oraz obrzęki kończyn dolnych. Dodatkowo redukuje opuchnięcia i wspomaga układ krążenia, zapobiegając agregacji płytek krwi. 

Skuteczność stosowania leku opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

 

 

Skład

W składzie kapsułek miękkich Troxeratio 300 TEVA znajdują się następujące substancje:

- substancja czynna: trokserutyna. Jedna kapsułka miękka zawiera 300 mg trokserutyny.
- substancje pomocnicze: wosk żółty, olej sojowy uwodorniony, olej sojowy częściowo uwodorniony,olej rzepakowy rafinowany, lecytyna, etylowanilina, parametoksyacetofenon; otoczka: żelatyna, glicerol 85%, Anidrisorb 85/70 (sorbitol, sorbitany, mannitol, wyższe poliole), tytanu dwutlenek (E171), żelaza tlenek czerwony (E172), żelaza tlenek żółty (E172).

Dawkowanie:

Lek Troxeratio 300 TEVA należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek należy przyjmować doustnie i stosować w trakcie posiłków i popijać dużą ilością wody, żeby uniknąć podrażnień błony śluzowej. Zalecana dawka dobowa:

wiek dawka  częstość
dorośli 1 kapsułka raz na dobę

Czas leczenia zależy od rodzaju zaburzeń, ich nasilenia i przebiegu.

Nie przekraczać wskazanej dawki dobowej jeśli lekarz nie zalecił dawki większej. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu Troxeratio 300 TEVA. Produkt leczniczy Troxeratio 300 TEVA należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować leku u kobiet w ciąży oraz w okresie laktacji. Leknie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn i urządzeń mechanicznych. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Grażyna 2019-05-17 09:30

stosuję regularnie bo inaczej nie radzę sobie z obrzękami nóg

Aida 2018-12-22 14:36

Ciężko jest pokonać wyraźną obrzmiałość nóg. Zmieniłam przez to swoją dietę , a także zaczęłam stosować Troxeratio 300 TEVA ... Zmęczyłam się tym tematem, mam już serdecznie dość obrzęków!

Teresa 2018-04-01 16:05

Praca w biurze może okazać się naprawdę męcząca. Na szczęście Troxeratio 300 TEVA to ulga dla nóg.

Eustachy 2017-07-01 20:20

Na uciążliwe hemoroidy - warto wybrać Troxeratio 300 :)

Żanna 2017-01-06 13:51

W zawodach ze znikomą aktywnością fizyczną łatwo o to, by nabawić się niewydolności żylnej. Zwłaszcza, jeśli praca to samo siedzenie. Widać to u kierowców i pracowników biurowych. Dla takich osób powstał Troxeratio 300 TEVA . Składniki specyfiku wspierają przywrócenie prawidłowego krążenia żylnego i zapobiegają agregacji płytek. Dzięki temu redukują i zmniejszają szanse na wystąpienie żylaków.

Szymon 2015-06-22 16:47

Pracuję jako kierowca. Bardzo wiele godzin spędzam codziennie w trasie. Nic więc dziwnego, że bardzo bolą mnie nogi. Są opuchnięte i tworzą się obrzęki. Troxeratio 300 TEVA zakupiłem jakiśczas temu. Od kumpla z roboty słyszałem, że warto sprawdzić ten specyfik. Stosuję dopiero drugi dzień. Mam nadzieję, że niedługo będą efekty.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.