Kategorie produktów

Virdepol Propolis Spray

Virdepol Propolis Spray

4.33 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Virdepol Propolis Spray

Virdepol Propolis Spray to suplement diety dostępny w postaci aerozolu. Wskazaniem do stosowania preparatu są podrażnienia naskórka, oparzenia skóry oraz ukąszenia owadów

Preparat zawieraja mieszaninę żywicy drzew oraz krzewów, a także tzw. kit pszczeli - wydzielinę gruczołów pszczelich. Substancja ta jest naturalnym antybiotykiem. Virdepol Propolis Spray wykazuje wysoką zawartość witamin, minerałów, flawonoidów oraz innych cennych dla zdrowia składników. Działa przeciwbakteryjne. 

Skład

Komponenty produktu Virdepol Propolis Spray to: ekstrakt z propolisu, kwas cytrynowy, woda puryfikowana, skrobinian potasu.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Virdepol Propolis Spray powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Virdepol Propolis Spray.

Zalecana porcja produktu do użycia: maksymalnie 3 razy dziennie, po 3 aplikacje aerozolu, bezpośrednio na uszkodzoną skórę. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Virdepol Propolis Spray.

Przechowywać w temperaturze 5-25 ° C. Produkt nie zawiera alkoholu.

Preparat Virdepol Propolis Spray należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.

Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Nora 2018-08-10 17:27

Dwa dni temu przez przypadek oparzyłam się wrzącą wodą. Zimna woda ukoiła oparzenie tylko na chwilę. Pobiegłam do apteki i kupiłam Virdepol Propolis Spray . Ten wyrób poleciła mi koleżanka. Aktualnie za mną pierwszy dzień. Sprawdzimy , czy naprawdę potrafi zdziałać cuda. Czekam na poprawę.

Opinia użytkownika 2017-05-07 20:54

Ludzie teraz mówią o czymś, co się zwie propolis. Sprawdziłam, co to i wyczytałam, że to najsilniejszy, naturalny antybiotyk. Bodajże pomaga na ból gardła. Pomyślałam, że zakupię więc mam Virdepol Propolis Spray . Może kiedyś się przyda.

Jarek 2017-04-11 12:07

+ za naturalny skład, - za słabe działanie.

Martyna 2017-04-10 13:35

Świetny naturalny produkt do łagodzenia obrzęku i swędzenia po ukąszeniach komarów, polecam!

Hildegarda 2016-06-22 11:24

Jak radzić sobie w piekących podrażnieniach skóry? Najlepiej mieć Virdepol Propolis Spray . Jest to środek kosmetyczno-dermatologiczny, który wspiera regenerację skóry przy podraznieniach. Posiada właściwości łagodzące i nawilżające.

Grażyna 2016-03-02 20:36

Propolis to naturalny antybiotyk. Bliżej można go poznać jako pszczeli pyłek. Propolis wykazuje szereg właściwości, w tym antybakteryjne. Virdepol Propolis Spray to jeden z tych specyfików, które można bezpiecznie stosować przy różnych dolegliwościach.

Bogumiła 2015-09-25 21:21

Na niewielkie oparzenia Virdepol Propolis Spray trochę pomaga, ale słyszałam, że potrafi mocno uczulać.

Alfreda 2015-08-13 21:51

Nasza skóra jest delikatna i można ją łatwo uszkodzić. W takich przypadkach ja zawsze stosuję Virdepol Propolis Spray . Ten środek był i jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem na problemy skórne.

Maria 2015-03-26 22:09

Przy oparzeniach ważne jest szybkie zadziałanie żeby zmniejszyc ryzyko powikłań. Virdepol Propolis Spray to produkt który wpływa na to, żeby dolegliwości były mniejsze. Chodzi o to, żeby naskórek szybko się zregenerował i aby nie została duża blizna.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.