Kategorie produktów

Świątynia Niebios

Świątynia Niebios

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Świątynia Niebios

Świątynia Niebios to produkt kosmetyczny dostępny w postaci balsamu. Produkt dedykowany jest do stosowania w razie ukąszenia np. przez komary. Balsam wskazany jest do użycia w przypadku wystąpienia pieczenia i podrażnienia skóry.

W składzie kosmetyku Świątynia Niebios znajduje się kamfora, mentol i olejki eteryczne. Składniki te wykazują działanie łagodzące, rozgrzewająco-chłodzące oraz oczyszczające, a także łagodne przeciwzapalne.

Mentol wspiera redukcję podrażnień na skórze. Olejki eteryczne, o które jest wzbogacony preparat Świątynia Niebios mają właściwości oczyszczające. Z tego powodu sprzyjają eliminacji dolegliwości, które występują po ukąszeniu bądź użądleniu. 

Skład

W składzie balsamu Świątynia Niebios znajdują się następujące składniki według INCI:

Paraffin, Camphor, Menthol, Eucaltyptus Golb. Oil, Mentha Pip. Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Cinnamomum Cassia Oil, Daemonorops Draco Resin, Camphor Oil.

Dawkowanie:

Kosmetyk Świątynia Niebios należy stosować zewnętrznie na skórę. Produkt powinien być stosowany miejscowo, na obszary skóry zmienione chorobowo. Balsam stosować w razie wystąpienia takiej potrzeby. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Świątynia Niebios. Kosmetyk należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej i suchych warunkach. 

Unikać kontaktu produktu z oczami.

Preparat Świątynia Niebios nie powinien być stosowany przez dzieci i osoby uczulone. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-08-09 20:33

Bywają takie dni, kidy męczy mnie koszmarny ból pleców, głowy itd. Ale kiedy mowa o radzeniu sobie z bólem nie biorę byle czego. Wybieram najsilniejszy. I taki jest Świątynia Niebios . Preparat nigdy mnie nie zawiódł i zawsze działał.

Natalia 2016-05-01 15:01

Gdy ukąsi komar, pierwsze uczucie jest najgorsze. Najtrudniej wytrzymać, powstrzymując się przed drapaniem. Na szczęście Świątynia Niebios łagodzi te dolegliwości i jakoś da się wytrzymać. Szkoda, że produkt jest wycofywany z aptek.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.