Olej z oregano esencja

Olej z oregano esencja

Stosowanie oleju z oregano esencja

Olej z oregano przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Należy jednak pamiętać, by olej z oregano zawsze stosować w formie rozcieńczonej!

Stosowanie wewnętrzne: 4 krople oleju z oregano rozcieńczyć w łyżce wody. Stosować trzy razy dziennie.

Wskazania: ból gardła, zapalenie gardła, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc.

Stosowanie zewnętrzne: niewielką ilość oleju z oregano rozcieńczyć z oliwą z oliwek. Stosować na skórę.

Wskazania: trądzik, egzema, stłuczenia, ukąszenia owadów, grzybica stóp i grzybica paznokci.

Właściwości oleju z oregano esencja

Olej z oregano wykazuje szerokie działanie zdrowotne. Okazuje się, że Hipokrates - ojciec medycyny, uważał oregano za lek na niemalże wszystkie dolegliwości bólowe. To właśnie oregano wykorzystywano w celu wyleczenia biegunki, reumatyzmu, kataru i  łuszczycy.

Olej z oregano polecany jest dla osób, które mają problem z grzybicą, infekcją bakteryjną i wirusową. Szerokie spektrum działania oleju z oregano sprawiło, że produkt ten znalazł również zastosowanie w kosmetologii. To naturalne rozwiązanie na problemy z trądzikiem i egzemą!

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Szukasz produktu, który oczyści Twój organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii oraz przywróci równowagę kwasowo-zasadową? Sięgnij po spirulinę w proszku. Dietetycy od lat rekomendują, by znaleźć zdrowszy zamiennik klasycznego cukru. BIO cukier kokosowy to ciekawa propozycja dla każdego, kto dba o zdrowie. BIO olej kokosowy nierafinowany znajduje szerokie zastosowanie w kuchni - nadaje się do smażenia i smarowania pieczywa. 

                               

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.