Kategorie produktów

Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry

4.7 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry

Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry to preparat bakteriobójczy i grzybobójczy przeznaczony do stosowania przy zranieniach, skaleczeniach, oparzeniach słonecznych. Oczyszcza i chroni skórę.

Asept doskonale sprawdza się do pielęgnacji pępka noworodka, zapobiegając powstawaniu infekcji w jego wrażliwych okolicach. Przeznaczony jest także do płukania jamy ustneji gardła, w celu zwalczania infekcji. Można go używać po oparzeniach słonecznych i ukąszeniach owadów, a także w przypadku grzybiczych zakażeń skóry stóp, dłoni, pachwin, pach i głowy.

Niniejszy preparat ceniony jest ze względu na to, że nie szczypie skóry, ani nie brudzi ubrań.

Skład

Składniki preparatu Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry są następujące: chlorek cetylopirydyniowy 0,1%, alkohol denaturowany 7,5%, woda.

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry:

- stosowanie zewnętrzne w celu oczyszczenia i dezynfekcji powierzchni skóry: dane miejsce na skórze należy spryskać i / lub przemyć płynem
(przemywanie pępka noworodka, miejsc po ukąszeniach owadów, ran, skaleczeń, skóry w miejscu oparzenia słonecznego, zakażeń grzybiczych).

- do odkażania jamy ustnej: rozcieńczyć z wodą (1:4) i takim roztworem płukać gardło i jamę ustną.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować preparatu w przypadku uczulenia na jego składniki.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-05-17 10:56

Grzybica to niemiła choroba. Nie ważne skąd się wzięła czy to przez złą higienę czy z niewiedzy, czy jeszcze coś innego... Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry przychodzi z pomocą! To świetny preparat!

Karol 2018-05-02 23:33

Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry: w mojej opinii może śmiało konkurować z Octeniseptem! I mówiąc szczerze to właśnie on jest moim faworytem.

Klaudia 2018-01-01 22:45

Odkażanie to niemal stałay rytuał przy bliźniakach. Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry używam od dawna i ani razu nie dopościł do powstania komplikacji!

Aureli 2017-08-28 13:30

Wyjechałem na wakacje do Grecji. Słoneczko i upał non stop. Zdarzyło mi się zasnąć w trakcie leżingu na plaży. Nie pytajcie, jak wygląda moja skóra... Uff, na szczęście małżonka dała mi Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry . Jak ręką odjął, od razu lepiej.

Klaudia 2016-09-18 17:37

Przydarza mi się skaleczyć się. Mała rana, ale piecze, nie powiem... W takich wypadkach zawsze stosuję Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry . Jak dla mnie ok:) Sprawnie działa na rany:)

Opinia użytkownika 2016-09-11 10:05

Oparzenia słoneczne mogą przyczynić się do poważnych konsekwencji. Jestem pewna, że niejedna osoba słyszała o czerniaku. Ochrona przed słońcem stanowi ważny element latem. W przypadku oparzeń warto mieć na podorędziu Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry . To produkt który posiada właściwości pielęgnujące i chłodzące.

Opinia użytkownika 2016-06-06 14:02

Dookoła mamy naprawdę bogaty asortyment wyrobów na każdy z problemów zdrowotnych. Macie patent żeby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie? Na ukąszenia owadów postanowiłam wziąć na początku sezonu Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry ... Odpukać, to nie bubel!

lina 2016-04-14 13:32

świetna dezynfekcja i konsystencja.polecam

Opinia użytkownika 2016-03-30 12:14

dobra dezynfekcja

Alina 2015-12-05 14:44

Moja mama jest świeżo po licznych trudnościach. Nawet miała nerwicę. Ma teraz znacząco osłabiony układ odpornościowy! Cały czas na coś choruje i łapią ją grzybice wszelkiego rodzaju! Zakupiłam jej Asept - Płyn Do Dezynfekcji i Oczyszczania Skóry , by się tak nie męczyła z tym! Mam nadzieję, że ten specyfik pomoże na jej problem...

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.