Kategorie produktów

Heel Calendeel

Heel Calendeel

4.78 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Heel Calendeel

Heel Calendeel to produkt leczniczy dostępny w postaci żelu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z oparzeniami oraz oparzeniami słonecznymi.

To ilek wskazany dla osób, które chcą złagodzić objawy spowodowane ukąszeniem owadów, takich jak: komary, meszki.

W składzie produktu znajdują się składniki takie jak: pokrzywa żegawka, szczoła miodna, nagietek lekarski, eukaliptus gałkowy, eżówka wąskolistna, aloes zwyczajny i inne. Składniki preparatu wykazują działanie antyseptyczne, redukują stan zapalny, a także wspomagają proces gojenia się ran. 

Ich właściwością jest też to, że stanowią barierę ochronną dla skóry. 

Witamina E jest antyoksydantem. Wspiera regenerację naskórka oraz chroni przed wolnymi rodnikami 

Żel Heel Calendeel jest to, iż szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na skórze.

Skład

W składzie preparatu Heel Calendeel znajdują się następujące substancje:

pokrzywa żegawka (Urtica urens), pszczoła miodna (Apis mellica), nagietek lekarski (Calendula ocinalis), eukaliptus gałkowy (Eucalyptus globulus), jeżówka wąskolistna (Echinacea angustifolia), sosna zwyczajna (Pinus silvestris), trawa cytronelowa (Cymbopogon winterianus), dziki rozmaryn (Ledum palustre), lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia), aloes zwyczajny (Aloe barbadensis), witamina E.

 

Dawkowanie:

Produkt Heel Calendeel należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Produkt leczniczy Heel Calendeel należy stosować zewnętrznie na skórę. 

Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, jednokrotnie lub kilkakrotnie w ciągu dnia. Produkt należy delikatnie wmasować w podrażnione miejsce, aż do całkowitego wchłonięcia.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników leku Heel Calendeel.

Produkt leczniczy Heel Calendeel należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, należy przemyć je wodą. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Klaudia 2019-05-24 08:52

Łagodzi nawet rozstępy

Iwan 2017-04-26 22:50

Ta maść jest bardzo dobra. Heel Calendeel stosuję zawsze przy zmianach skórnych i drobnych otarciach.

Gotard 2017-03-05 13:54

Udało mi się z dziewczyną wyjechać na wakacje do Portugalii. Słoneczko, wysoka temperatura cały czas... Usnęło mi się na plaży, opalając się. Wyobraźcie sobie, jak się spiekłem:( Całe szczęście żona posiada Heel Calendeel . Już tak nie cierpię.

Opinia użytkownika 2016-07-19 13:16

W punktach aptecznych mamy naprawdę ogromny asortyment produktów na każdą możliwą przypadłość. Czy znacie sposób, by nie spudłować? Na swędzące zmiany po ukąszeniach postanowiłam wziąć na początku sezonu Heel Calendeel . Na szczęście dobrze trafiłam!

Gościmił 2016-02-24 11:49

Raz do roku wyjeżdżamy z dziewczyną w góry pod namioty. Absolutne odcięcie od świata. Niestety zawsze latem komary też biorą udział w biwakowaniu. Na takie wyjazdy jest nam niezbędny Heel Calendeel . Dopóki nie znaliśmy tego preparatu nasze wyjazdy były jednym wielkim bąblem... W tej chwili komary nam już nie przeszkadzają.

Julka 2015-07-06 10:50

Jak najbardziej polecam to stosować. W prosty sposób można łatwo oraz szybko zmienić swoje punkty po róznych owadach, komarach. Polecam na 100%

Olaf 2015-07-06 10:46

Stosuje to od kilku miesięcy i widzę bardzo duzy efekt. Cieszę się, że tak szybko oraz skutecznie to działa i jestem zadowolony z tego:)

Mika 2015-07-06 10:45

Bardzo dobrze to działa na swędzące i pieczące rany po komarach. Ukąszenia już nie stają się taki trudne i silne. Calendeel działa i jestem zadowolona z tego :)

Opinia użytkownika 2015-02-16 12:35

Wilgoć... I dzieje się prawdziwy obłęd! Dookoła same komary! Na szczęście jakiś czas temu odkryłam Heel Calendeel !!! Działa bardzo dobrze!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.