Kategorie produktów

XL-S Medical Carb Blocker

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu XL-S Medical Carb Blocker

XL-S Medical Carb Blocker to wyrób medyczny, który pomaga zredukować wchłanianie węglowodanów (wolnych cukrów), dostępny w postaci tabletek.

XLS Medical Carb Blocker redukuje kalorie wchłaniane z węglowodanów poprzez redukowanie aktywności enzymu alfa-amylazy w procesie trawienia węglowodanów.

Skład

Składniki wyrobu XL-S Medical Carb Blocker to:

PhaseLite - zastrzeżony kompleks glikoproteinowy pochodzenia roślinnego.

Dawkowanie:

Sposób użycia preparatu XL-S Medical Carb Blocker:

W celu zmniejszenia masy ciała zalecana porcja produktu do spożycia to  2-3 tabletki przed każdym głównym posiłkiem (stosowanie 3 tabletek zaleca się, jeśli posiłek zwiera dużo węglowodanów). W celu utrzymania pożądanej masy ciała zaleca się stosować 1-2 tabletki przed każdym głównym posiłkiem (stosowanie 2 tabletek zaleca się, jeśli posiłek zwiera dużo węglowodanów). Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę.  

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania wyrobu XL-S Medical Carb Blocker jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zdzisława 2020-07-11 15:06

zdaje się że to trafiony preparat odchudzający

Opinia użytkownika 2017-08-19 21:18

Staram się regularnie sprawdzać wagę ponieważ zależy mi na małym spadku. Zmieniłam też swoją dietę i zaczęłam suplementować XL-S Medical Carb Blocker . Produkt widziałam u znajomej i zakupiłam. Cieszy się popularnością ze względu na skład. Przekonam się na sobie, czy jest tak dobry, jak mówią.

zuzka 2017-06-13 15:11

swietnie działa! nie dziwie sie ze zastrzegli ten komplex

Justyna 2016-03-03 14:45

jestem pewna ze działają po posiłku nie jestem az tak głodna jak wczesniej i waga tez poszła w dół..

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.