Kategorie produktów

Arcalen

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Arcalen

Maść Arcalen stosowana jest miejscowo w stanach pourazowych. Zaleca się aplikację leku na krwiaki, siniaki, stłuczenia oraz niewielkie urazy.

Arcalen wzmacnia naczynia krwionośne oraz chroni ich ściany. W składzie preparatu znajdują ekstrakty roślinne: wyciąg z kwiatów arniki, nagietka oraz wyciąg z kory kasztanowca. Skład preparatu chroni naczynia krwionośne i daje gwarancję działania przeciwobrzękowego i przeciwwysiękowego. Arcalen wykazuje silne działanie gojące oraz przeciwzapalne.

Skład

W składzie maści Arcalen znajdują się następujące substancje:

wyciąg gęsty złożony z koszyczków arniki i nagietka, wyciąg suchy z kory kasztanowca, lanolina, parafina stała, parafina ciekła, wazelina biała, magnezu stearynian, olejek cytrynowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie maści powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

- dzieci w wieku powyżej 12. roku życia oraz dorośli - niewielką ilość maści aplikować na miejsce stłuczenia kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Arcalen. Nie stosować maści na uszkodzoną skórę.

Maść Arcalen należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ezechiel 2020-01-17 16:35

Naprawdę nie widzę wad. Trafiony lek dla mnie.

Radosław 2020-01-01 09:23

super

Opinia użytkownika 2018-12-05 19:47

Siniaki i potłucznia często sprawiaja duży ból ... Konieczna jest tutaj jak najszybsza reakcja. Lubię mieć pod ręką Arcalen . Tak na wszelki upadek :)

Lutomir 2017-12-19 20:40

Kto nigdy nie miał stłuczenia, ten nie wie, co to zabawa za dzieciaka. Oczywiście ból z początku nie do zniesienia, ale od czego był środek Arcalen . Rachu-ciachu i po bólu, nawet się o nim nie pamięta.

Borys 2017-05-30 12:01

świetna maść do masażu leczniczego.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.