Kategorie produktów

4 Flex Cassis

4 Flex Cassis

4.27 Dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu 4 Flex Cassis

4 Flex Cassis to suplement diety w postaci proszku. Składniki suplementu odżywiają tkankę chrzęstną. Kolagen zawarty w preparacie stanowi składnik budulcowy stawów, a witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu chrząstki i kości.

Skład

Składniki suplementu 4 Flex Cassis to: hydrolizat kolagenu 10 g, kwas cytrynowy, aromat czarnej porzeczki, witamina C 60 mg, koszenila, sukraloza (substancja słodząca).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu 4 Flex Cassis powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu 4 Flex Cassis.

Zalecana porcja suplementu do zażycia to 1 saszetka dziennie. Saszetkę należy rozpuścić w 100 ml wody, mleka lub jogurtu. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu. Zaleca się regularne stosowanie przez  czas minimum 3. miesięcy.

Przeciwwskazania

Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu 4 Flex Cassis.

Suplement 4 Flex Cassis należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Lolita 2020-04-17 12:39

kiepska pogoda i od razu czuję dyskomfort w rękach i nogach. Nie ma to jak sprawdzony produkt z apteki.

Edward P. 2018-08-25 17:09

Tak 4 Flex Cassis! Stosuje od kilku miesięcy i jest to bardzo dobry suplement dla wielu osób, bo stosujemy go grupowo i w 80% efekt jest zadowalający.

Hugon 2017-11-04 20:22

Moje stawy już od dłuższego czasu sprawiają mi znaczny ból. Odkąd kupiłem 4 Flex Cassis mogę powiedzieć, że zauważyłem krok w stronę poprawy. Wierzę w to, że będę w pełni sprawny jeszcze bardzo długo!!!!

Opinia użytkownika 2017-08-21 16:12

Jestem bardzo aktywna fizycznie. Regularnie biorę udział w różnych zawodach. Moje stawy muszę być silne i wzmocnione. Dlatego przyjmuję 4 Flex Cassis . To produkt, który wspiera regenerację chrząstek, stawów, ścięgien i więzadeł i poprawiaich odporność na zniszczenia.

Irena 2017-04-25 10:52

Wolę zapobiegać niż leczyć. W mojej najbliższej rodzinie często zdarzają się urazy stawów, a genów nie da się oszukać. Wiek też robi swoje....cóż więcej mogę powiedzieć - polecam!

Kamila 2017-04-19 11:31

Na stawy nie znam lepszego środka! Kiedyś mnie zaczęło tak boleć, że z łóżka wstać nie mogłam. Mąż mi przywiózł właśnie 4flex classis. Jeszcze tego samego dnia przestało mnie boleć (jak placebo to wyjatkowo skuteczne), do teraz sytuacja się nie powtórzyła! Polecam!

Jan 2016-03-30 12:35

Po miesiącu używania zauważyłem poprawę.

Joanna 2016-03-15 14:43

preparat naprawde pomaga ale wymaga systematycznego podawnia.

Traxi 2015-01-09 20:36

ja jakos nie wiem dlaczego ludzie tak bardzo lubią ten suplement, na mnie tak dobrze nie działał. Nie wiem dlaczego tak działa, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że pomaga innym. Z moimi stawami już się nic nie zrobi ;/

Faster! 2015-01-04 23:14

Działa już po 2 tygodniach. Poczułem różnice i dzięki temu nabrałem pewności siebie, że coś takiego w ogóle może mi pomóc. Wydaje mi się, że 4 flex cassis pozwoli mi w szybki oraz skuteczny sposób wzmocnić nadal moje stawy i przygotować mnie dobrze do maratonu.

Bartek 2014-12-15 13:38

Jeden z pierwszy leków, które zakupiłem na swoje stawy. Często biegam i jest to potrzebne. Od kilku miesięcy nie zmieniam tego, bo czuje, że dobrze się moje stawy z tym czują. Polecam każdemu, który zba o swoje stawy.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.