Kategorie produktów

iBright

3.58 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu iBright

iBright - na piękne, białe zęby

Piękne zęby i biały uśmiech to obecnie marzenie każdego - zęby stały się bowiem niejako wyznacznikiem statusu człowieka i nie od dziś wiadomo, że jeśli są zadbane, dobrze świadczą o ich właścicielu. Wielu dentystów uważa, że wybielanie zębów niszczy je, jednak nie jest to prawda - ich słowa odnoszą się do tradycyjnego wybielania w gabinetach dentystycznych, podczas gdy wynaleziono już nowe, nieinwazyjne metody wybielania zębów! Właśnie w taki bezpieczny sposób działa preparat iBright - który zapewni nam piękny, biały uśmiech!

iBright - komu jest polecany?

Preparat iBright polecany jest wszystkim osobom, które pragną szybko i skutecznie wybielić swoje zęby, zapewniając sobie tym samym piękny uśmiech. Każdy zdaje sobie sprawę, jak ważne jest obecnie posiadanie pięknego, zdrowego i białego uśmiechu - może on pomóc w wielu sytuacjach i dzięki niemu po prostu poprawia się nasza atrakcyjność. Jednocześnie zęby są atakowane codziennie przez mnóstwo bakterii i pokarmów, które mogą wpływać na tworzenie się przebarwień (w tym popularne napoje, na przykład herbata czy kawa). 

Składniki preparatu iBright pozwalają wybielić zęby nawet o kilkanaście odcieni, a przy tym na efekty nie trzeba wcale czekać długo - wystarczy kilka tygodni. Jednocześnie kuracja preparatem iBright jest na tyle prosta, że można ją przeprowadzić samodzielnie - bez udziału dentysty, we własnym domu i w dogodnym momencie. 

Jak wybielić zęby z iBright?

Gdy już będziemy posiadać iBright, należy zdecydować się na odpowiednią kurację - można wybrać pięciodniową lub siedmiodniową. Należy kierować się dokładną instrukcją, dołączoną do preparatu. Pierwszy typ kuracji zakłada wykonanie wybielającej sesji w pierwszy i piąty dzień, zaś drugi typ w dzień pierwszy, czwarty i siódmy. 

Skład

iBright - skład i metoda działania

W preparacie iBright znajdziemy wiele czynnych substancji - które jednocześnie są bezpieczne dla szkliwa, a zatem nie musimy się bać o zdrowie naszych zębów. 

Najważniejsze elementy tego żelu wybielającego to Sodium Perborate oraz kryształki wydroksyapatytowe. Pierwszy składnik wybiela zęby, podczas gdy drugi składnik redukuje przebarwienia. 

Dawkowanie:

Produkt iBright  jest przeznaczony do codziennego stosowania. Do wyboru są dwie kuracje: trwająca 5 i 7 dni. 

Kuracja 5-dniowa:
1 dzień - sesja wybielająca, trwająca 30 minut
5 dzień - sesja wybielająca, trwająca 20 minut​


Kuracja 7-dniowa:
1 dzień – sesja wybielająca, trwająca 30 minut
4 dzień – sesja wybielająca, trwająca 10 minut
7 dzień – sesja wybielająca, trwająca 10 minut

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu iBright jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Produkt dedykowany osobom dorosłym. Żelu nie należy połykać. Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Lula 2019-05-22 06:07

Po kuracji zęby zdecydowanie bielsze, super się sprawdziło, choć podchodziłam sceptycznie. Polecam

Kondzio 2018-09-20 16:52

Niestety zawiodłem się. Mimo zakupu oryginalnego produktu (na stronie producenta) nie przyniósł on mi żadnego efektu. Dla mnie placebo.

Isia 2018-03-17 16:24

Zęby mam o wiele bielsze dzięki iBright, ale też bez rewelacji. Jeszcze długa przede mną.

Eulalia 2018-01-15 19:47

Kluczową część higieny stanowi pełna higiena jamy ustnej. Do utrzymania higieny wybieram iBright . Produkt warunkuje prawidłowy stan jamy ustnej.

Marek 2017-04-17 23:20

Przed podjęciem decyzji o zakupie preparatu należy sobie uświadomić, że trzeba tego dokonać na stronie producenta - wszelkie inne portale mogą bowiem zawierać podróbki, które nie tylko nie spełnią pokładanych w produkcie oczekiwań, ale mogą wręcz negatywnie wpłynąć na nasze zęby. Ze zdrowiem lepiej nie eksperymentować, dlatego też preparat iBright warto kupować w sprawdzonym, bezpiecznym miejscu. Ja kupiłem i jestem zadowolony.

maciek 2016-04-19 13:08

Bez problemu widzę świetne rezultaty, po krótkich wybielających sesjach))

Marlena 2016-04-04 12:59

NO mi wybieliło, ciekawe ile to się utrzyma....

Ola 2016-02-09 12:38

Zawsze marzyłam o białych zębach, ale mimo tego, że miałem je zawsze zdrowe. To niestety były trochę żółte. Nawet nie trochę. O wiele za żółte. Próbowałem chyba wszystkich rodzajów past i nic. Ibright kupiłam przypadkiem w aptece i jestem bardzo zadowolona. Zęby może nie są jeszcze idealnie białe, ale widzę poprawę i mam nadzieję, że niedługo będą tak białe jak w reklamach.

Jolka 2015-11-27 15:40

Polecam. Moje zęby błyszczą tak po iBright, że można oślepnąć.

Opinia użytkownika 2015-10-05 16:12

iBright to jakaś kompletna porażka. Moje zęby nie wybieliły się ani trochę. Tylko kasę straciłem.

Dominika.L 2015-08-04 13:34

Moim zdaniem nie wybiela lepiej niż inne, znacznie TAŃSZE wybielacze do zębów. Nie polecam takich eksperymentów.

Marika 2015-08-04 13:33

W Internecie brak informacji na temat ceny tego wybielacza, do tego brak komentarzy nawet - czyli nikt go nie kupuje?

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.