Kategorie produktów

ALCOVIT MED

4.14 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu ALCOVIT MED

ALCOVIT MED to wyrób medyczny dostępny w postaci saszetek z proszkiem do sporządzania roztworu. Wskazaniem do stosowania niniejszego produktu jest chęć pozbycia się dolegliwości związanych z kacem.

W składzie wyrobu medycznego znajdują się składniki takie jak m.in. naturalny silikat mineralny​ i naturalny sproszkowany owoc limonki​. Składniki te są ważne w procesie redukcji odczuwanych efektów po spożyciu alkoholu. 

Składniki ALCOVIT MED redukują ilość alkoholu w organizmie i minimalizują ryzyko wystąpienia kaca, w tym innych przykrych objawów dnia następnego. Wspomagają proces detoksykacji, zwłaszcza przewodu pokarmowegi i wątroby, których kondycja może być nadszarpnięta po spożyciu alkoholu.

Skład

W składzie saszetek ALCOVIT MED znajdują się następujące substancje:

naturalny silikat mineralny, kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, fruktoza, naturalny sproszkowany owoc limonki, barwnik roślinny, maltodekstryna.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu medycznego ALCOVIT MED: zawartość saszetki rozpuścić w 200 ml niegazowanej wody. Wypić bezpośrednio po rozpuszczeniu.

Zaleca się stosowanie 1 saszetki dziennie przed, w trakcie lub bezpośrednio po spożyciu alkoholu.

W przypadku stosowania innych środków farmakologicznych należy zachować 2-godzinny odstęp. 

Wyrobu medycznego nie należy stosować dłużej niż 28 dni. Należy zrobić 7-dniową przerwę po tym czasie. 

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji ALCOVIT MED

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego ALCOVIT MED jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed działaniem światła i wilgoci. 

Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Wyrób medyczny jest wskazany dla osób dorosłych. 

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2019-12-19 11:47

zakup bezbłędny na kaca

Edward 2019-03-02 00:43

Gdzie można kupić alcovit med?

Kewin 2018-06-01 23:22

Po dużej imprezie tylko ALCOVIT MED. Nie wyobrażam sobie kolejnego poranka bez tego preparatu.

Jagoda 2017-07-26 20:23

O raaany! Co to była za impreza... Chociaż i tak niewiele pamiętam :D A po weekendzie trzeba iść do pracy. Lubię sobie czasami zaszaleć. A na drugi dzień pomaga mi ALCOVIT MED . Preparat pomaga mi wstać na nogi. i nie ma śladu po kacu.

Witold 2016-08-07 13:15

Na kaca to tylko kolejny melanż! Aj taki śmieszek ze mnie... A tak "na trzeźwo"... to jedynie ALCOVIT MED was ocuci! Rekomenduję, Kierownik Melanżu. xDD

100 gram 2016-04-14 10:53

Alcovit to oszustwo. Nie działa. Mam bardzo dobry alkomat i sprawdziłem jak po spożyciu tego preparatu zmniejsza się stężenie alkoholu w mojej krwi. Mój organizm wydala alkohol tak samo szybko jak bez Alcovitu, a zdarzało się zę ten preparat SPOWALNIA wydalanie alkoholu. Również na drugi dzień nie ma żadnej różnicy czy idąc spać wypiłem Alcovit czy nie. ......Może przedmówcy to amatorzy dla których wypicie 4 piw wieczorem to pijaństwo i rano budzą się z kacem. Może na nich ten preparat działa......Szkoda zdrowia truć się jakimś (dość drogim) chemicznym niemieckim świństwem. Pozdrawiam

Opinia użytkownika 2016-03-07 13:28

Na mnie alcovit bardzo dobrze działa..jestem bardzo zadowolony i jestem pewien, że po niego wrócę.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.