Kategorie produktów

RIPOSTON - Alko Reset

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu RIPOSTON - Alko Reset

RIPOSTON - Alko Reset to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępny w postaci saszetek z proszkiem. 

Preparat rekomendowany jest dla osób, które pragną nawodnić swój organizm i zadbać o prawidłowy poziom elektrolitów. Poziom elektrolitów może być zaburzony np. pod wpływem spożycia nadmiernej ilości alkoholu.

Nadużycie alkoholu przyczynia się do wypłukania znacznej ilości pierwiastków np. sodu i potasu a także glukozy. W składzie proszku RIPOSTON - Alko Reset znajdują się składniki, których organizm potrzebuje do pełnej regeneracji.

Składniki preparatu wspomagają przywrócenie prawidłowości gospodarki wodnej i elektrolitowej organizmu. 

Skład

W składzie saszetek RIPOSTON - Alko Reset znajdują się następujące substancje:

glukoza, chlorek sodu, kwas cytrynowy, chlorek potasu, cytrynian sodu, naturalny aromat cytrynowy, aspartam i acesulfam K.

Dawkowanie:

RIPOSTON - Alko Reset należy przyjmować doustnie. Zawartość saszetek rozpuścić w 400 ml chłodnej wody. 

Zalecana dzienna porcja środka spożywczego to dwie saszetki. 

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik środka spożywczego RIPOSTON - Alko Reset.

Preparat RIPOSTON - Alko Reset należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. 

Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Dobromir 2019-12-22 19:44

zakup trafiony na objawy kaca

Mirosław 2018-12-27 18:44

LIPA

Eryk 2018-03-29 16:42

Produkt RIPOSTON pomaga stanąć na nogi. Lubię sobie czasem zabalować, ale efekty dnia nastepnego nie lubie.

Amadea 2017-08-15 00:34

Infekcja może powodować porządne odwodnienie. Z tego pwoodu tak ważne jest uzupełnianie płynów. RIPOSTON - Alko Reset to pomocny preparat, który można stosować z powodzeniem w niedoborach gospodarki wodnej. Ja stosowałam i naprawdę byłam zadowolona.

Marlena 2017-06-17 14:50

Realnie przyniesie korzyść, jesli postanowi się sprawić sobie RIPOSTON - Alko Reset ! Dobrze byłoby to kupić jak jesteśmy zdrowi. Lepiej uniknąć ewentualności kiedy musimy prosić innyh o spacer do apteki, bo jesteśmy więźniami na własnym sraczu.

Tarantino 2016-04-12 11:27

dobrze nawadnia, dostarcza elektrolitów i glukozy, smak w porządku, łatwy do przygotowania, spełnia wszystkie moje wymagania, orsality i inne mogą się schować, po nich jeszcze bardziej muli

Dionizy 2016-01-05 11:22

Na umieranie po imprezie to tylko kolejny melanż! Aj taki śmieszek ze mnie... A tak poważnie to jedynie RIPOSTON - Alko Reset sprawi, że ożyjecie! Przekonuję, Kierownik Melanżu. :D:D:D:D

Petronela 2015-06-15 22:18

O raaany! To była niezapomniana noc... Chociaż nie pamiętam za dużo. A po weekendzie powrót na studia. No co zrobię, że lubię się bawić. A kolejnego dnia RIPOSTON - Alko Reset . Środek daje kopa a po kacu ani śladu.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.