Kategorie produktów

2KC DRINK

2KC DRINK

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu 2KC DRINK

2KC DRINK to suplement diety dostępny w postaci płynu w puszce. W składzie suplementu diety znajdują się aminokwasy i witaminy, które pomagają przywrócić siły organizmu, szczególnie po spożyciu alkoholu.

2KC DRINK to rozwiązanie dla osób, które pragną zwalczyć skutki zatrucia alkoholowego (kaca). Suplement diety stanowi źródło witaminy C, która eliminuje uczucie zmęczenia i znużenia oraz przywraca siły witalne organizmu i energię.

Witamina B6 jest odpowiedzialna za układ nerwowy i mięśniowy. Wspiera układ krwionośny, warunkuje prawidłowe ciśnienie krwi oraz prywraca równowagę emocjonalną i sprawność funkcji psychologicznych.

Skład

W składzie suplementu diety 2KC DRINK znajdują się następujące substancje: 

Woda, sacharoza, glukoza, tauryna, dwutlenek węgla, kwas cytrynowy, cytrynian trójsodowy (regulatory kwasowości), aromat, kwas bursztynowy, kwas fumarowy (regulatory kwasowości), kwas L-askorbinowy, L-cysteina, glicyna, niacyna, kwas pantotenowy, wit. B6, ryboflawina (barwnik)

Zalecane spożycie:

Suplement diety 2KC DRINK przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zalecana porcja do spożycia to 1-2 puszki płynu w ciągu dnia.

Zawartość składników w 1 puszce napoju 2KC DRINK:

sacharoza

12,75 g

glukoza

20 g

tauryna 

1000 mg

kwas bursztynowy 

300 mg

kwas fumarowy 

111 mg

witamina C 

80 mg (100%*)

l-cysteina 

40 mg

glicyna 

40 mg

niacyna 

8 mg (50%*)

kwas pantotenowy 

3 mg (50%*)

witamina B6 

0,7 mg (50%*)

ryboflawina 

0,7 mg (50%*)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu 2KC DRINK jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie spożywać po upłynięciu terminu ważności. 

Chronić przed ostrym światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Samson 2019-12-24 20:15

lek pierwszorzędny na kaca

Kaja 2018-08-27 11:40

O raaany! Ta impreza była niezapomniana. Chociaż za dużo wypiłam i nie pamiętam wszystkiego. No a trzeba się ogarnąć do pracy. Czasami sobie poszaleję. A efekty następnego dnia ratuje 2KC DRINK . Preparat pomaga mi wstać na nogi. a kac znika.

Tomisław 2018-07-14 20:24

Na mocnego kaca po party to tylko kolejny melanż! Ż a r t ! A tak całkiem serio to jedynie 2KC DRINK sprawi, że ożyjecie! Rekomenduję, Kierownik Melanżu. :)

Sylwia 2017-11-16 16:11

Problem po większej imprezie, a rano trzeba iść do pracy. A tak mówiłam, że idę tylko na jednego drinka. Muszę się nauczyć, że na jednym drinku nigdy się nie kończy. Albo przestanę wychodzić w tygodniu. Od tego są weekendy. Na szczęście 2KC Drink jak zawsze okazał się niezawodny. Po kacu nie ma śladu.

MKuba 2016-04-04 12:16

Sam sie przekonales, ze nie warto...Te specyfiki pomagaja owszem, gdy wypijesz troche, bo kac to nic innego jak odwodnienie organizmu...

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.