Kategorie produktów

Ałun dezodorant w sztyfcie

Ałun dezodorant w sztyfcie

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Ałun dezodorant w sztyfcie

Ałun dezodorant w sztyfcie to całkowicie naturalny i hipoalergiczny produkt, którego bazą jest ałun potasowy (tzw. krysztal ałunu). Jest bezpieczny nawet dla osób z wrażliwą skórą. Ałun to minerał, który cieszy się dużą popularnością i szerokim zastosowaniem.

Produkt wykorzystywany w celu ograniczenia nadmiernej potliwości skóry dłoni, stóp i pod pachami. Jest bezzapachowy, a dodatkowy atut to fakt, że nie zatyka porów i nie zostawia śladów na ubraniach. 

Dodatkowo Ałun dezodorant w sztyfcie chroni skórę pod pachami przed rozwojem bakterii, co w praktyce przekłada się na nielowanie nieprzyjemnego zapachu. Jego walorem jest też to, że ałun łagodzi skórę podrażnioną przez golenie i depilację. Można stosować go na skórze trądzikowej, a także przy ukąszeniach i skaleczeniach. Wspiera codzienną higienę osobistą.

Skład

Składnikiem aktywnym produktu Ałun dezodorant w sztyfcie jest kryształ ałunu.

Produkt nie zawiera sztucznych barwników, zapachów, konserwantów, alkoholu i soli aluminium.

 

 

Dawkowanie:

Ałun dezodorant w sztyfcie przeznaczony jest do codziennego stosowania.

Produkt Ałun dezodorant w sztyfcie jest prosty w użyciu. Produkt należy zwilżyć letnią wodą i natrzeć skórę w wybranym miejscu. Stosować według indywidualnych potrzeb. 

Przeciwwskazania

Produkt ważny przez 12 miesięcy od momentu pierwszego użycia. Nie stosować po upływie termnu ważności. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Salomea 2020-04-16 19:25

dawno już nie jestm podlotkiem a bolesne pypcie mimo to wciąż zdobią moją twarz. Czas na konkretne kroki...

Opinia użytkownika 2019-12-12 18:18

Mam naprawdę dosyć ciągłego pocenia się. To naprawdę porażka. Ciekawe czy tym razem poczuję się lepiej.

Opinia użytkownika 2018-08-08 10:41

Pocenie się jest czymś naturalnym. Gorzej, jeśli ktoś poci się w nadmiarze. Wtedy staje się to uciążliwe i niewygodne. Na pocenie się zawsze stosuję Ałun dezodorant w sztyfcie . Składniki preparatu zmniejszają nadmierne pocenie się i nieprzyjemny zapach. W końcu nie muszę się wstydzić podnoszenia rąk.

Gościmił 2018-03-24 12:34

Dobrze, że letni gorąc wreszcie się skończył . Intensywnie się wtedy pocę a teraz jest zdecydowanie przyjemniej! Niemniej o intensywną ochronę przed poceniem koniecznie trzeba dbać cały rok, z tego względu wybieram Ałun dezodorant w sztyfcie .

Madzia 2017-10-06 23:13

Fajna rzecz, ale mimo wszystko pewniej czuję się stosując antyperspiranty.

Gabrysia 2017-10-05 12:27

Dotychczasowe preparaty ograniczające pocenie się u mnie nie sprawdziły. Podoba mi się, że ałun jest całkowicie naturalny i hipoalergiczny, więc spróbuję. Zobaczymy, jakie będą efekty

Sandra 2016-02-27 20:34

Nie ma nic zaskakującego w stwierdzeniu, że higiena osobista odgrywa ważną rolę na co dzień. A no dlatego, że w dużej mierze świadczy o człowieku. Ja na co dzień stosuję Ałun dezodorant w sztyfcie . Środek pomaga mi troszczyć się o higienę.

Franciszka 2015-09-14 17:42

Uwielbiam posiadać w łazience żelazny asortyment specyfików do higieny osobistej. Jakoś jestem wtedy bardzo zdowolona. Stosuję preparaty dobrej klasy, takie jak Ałun dezodorant w sztyfcie .

Ilona 2015-06-25 15:55

W punktach aptecznych mamy szeroki wybór różnego rodzaju produktów na każdy z problemów zdrowotnych. Macie patent żeby dobrze trafić? Na swędzące zmiany po ukąszeniach postanowiłam wziąć na początku sezonu Ałun dezodorant w sztyfcie ! Odpukać, dobrze trafiłam!

Egbert 2015-05-03 22:59

Mam taki kłopot , że mam pocące się stópki. Nic miłego! Mam stracha spotkań ze znajomymi. Cały czas wydaje mi się, że zwrócą uwagę na smród. Przed chwilą zakupiłem Ałun dezodorant w sztyfcie ! Oby ten preparat dał radę!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.