Kategorie produktów

Aphtigel Max

Aphtigel Max

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Aphtigel Max

Żel Aphtigel Max to kosmetyk leczniczy rekomendowany do stosowania w przypadku aft oraz pleśniawek, a także drobnych urazów w jamie ustnej, które wywołane są przez aparaty ortodontycnze bądź protezy zębowe. 

Żel pomaga przyspieszyć regenerację błon śluzowych jamy ustnej oraz czas gojenia się ran, dodatkowo zwalczając bakterie i łagodząc stany zapalne. Preparat działa nawet do 8 godzin od zastosowania. Pomaga zadbać o prawidłową higienę jamy ustnej.

Skład

Składniki żelu Aphtigel Max są następujące:

Aqua, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Salvia Officinalis Extract 0,3%, Chlorheksidine digluconate 0,3%.

Dawkowanie:

Sposób użycia: 

Żel Aphtigel Max należy stosować miejscowo, aplikując 3x dziennie małą ilość żelu na zmienione miejsca w jamie ustnej. Nie przyjmować płynów ani pokarmów przez 30 minut od zastosowania preparatu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania produktu Aphtigel Max jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Żel należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Anula 2020-06-28 11:54

Naprawdę super!

Opinia użytkownika 2020-02-09 16:49

pierwszorzędny produkt na nadżerki w ustach i już

Opinia użytkownika 2018-11-06 23:24

Afty pojawiają się jak tylko spadnie nam odporność całego organizmu! Naturalnie są również inne powody.... np.: mechaniczne uszkodzenia jamy ustnej czy nawet zaburzenia autoimmunologiczne spowodowane nadmiernym stresem! Aphtigel Max świetnie się sprawdza w przypadku każdej afty, niezależnie od tego czemu powstała!

Opinia użytkownika 2017-10-29 00:13

Aty to raczej przykry temat. Aby pokonać problem polecam Aphtigel Max

Pablo 2015-10-15 16:06

Stosowałem z powodzeniem Aphtigel Max i mimo, że nie jest to stricte lek, to nie rozczarował mnie:) Już nie boję się tak wizyt u ortodonty, a kończyły się często jakimiś rankami w ustach...

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.