Kategorie produktów

Protefix PROTECT

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Protefix PROTECT

Protefix PROTECT to żel, który wykazuje działanie przeciwzapalne w jamie ustnej. Wyrób medyczny spełnia funkcje kojące, regenerujące i ochronne.

Żel znacząco wpływa na zmniejszenie bolesności w jamie ustnej spowodowanej np. aftami, owrzodzeniami i krwawieniami dziąseł.

Protefix PROTECT jest rekomendowany szczególnie dla osób, które miały do czynienia z aparatami ortodontycznymi oraz protezami. W tych przypadkach dziąsła są najbardziej narażone na otarcia i powstawanie stanów zapalnych. Co więcej. chroni nabłonek przed powstawaniem nowych uszkodzeń. 

Skład

Składnikami żelu Protefix PROTECT są 

glyceroloxidtriester (93%), substancje dodatkowe: krzemionka koloidalna, sacharynian sodu, olejek goździkowy, olejek miętowy.

Dawkowanie:

Instrukcja stosowania wyrobu medycznego Protefix PROTECT:

niewielką ilość żelu zaaplikować przy pomocy wacika lub czystego palca w podrażnione i zmienione chorobowo miejsca. Żel wmasowywać. Po użyciu umyć ręce. Powstrzymać się od jedzenia i picia przez 15 minut od momentu zaaplikowania żelu. 

Stosować 2-3 razy na dobę. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Protefix PROTECT jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Produkt jest oparty na naturalnych składnikach. Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Klaudia 2020-11-13 13:45

oceniam na 4

Opinia użytkownika 2019-12-27 09:40

pierwszorzędny preparat na zmiany w ustach ever.

Miron 2017-11-02 22:21

Jest duża ulga dla zmienionych chorobowo dziąseł po zastosowaniu tego żelu!

Martyna 2017-07-19 20:29

Czy ktoś stosował Protefix PROTECT ? Słyszałam, że preparat jest dobry na owrzodzenia. Szukam czegoś skutecznego i dobrego na ranę po wypadku, która już długi czas daje o sobie znać.

Talita 2016-11-25 14:11

Protefix PROTECT to produkt wydawać by się mogło - zbyt drogi, lecz ma naprawdę świetne działanie. Ten produkt jest z powodzeniem używany przeze mnie i moich znajomych.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.