Kategorie produktów

Cardiamid

Cardiamid

4.63 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cardiamid

Cardiamid to suplement diety dostępny w postaci pastylek do ssania. Produkt przeznaczony jest dla osób, które chcą uzupełnić codzienną dietę w składniki zawarte w preparacie. 

Wskazaniem do stosowania niniejszego preparatu są stany nadmiernego zmęczenia zarówno fizycznego, jak i psychicznego, a także uczucie dekoncentracji i stany podenerwowania. 

W składzie preparatu Cardiamid znajduje się kofeina, witamina B6 oraz magnez. Witamina B6 wspiera wchłanianie magnezu, a wraz z nim wspomaga czynność serca i układu krwionośnego oraz mięśniowego.

Ponadto magnez oddziałuje korzystnie na funkcje umysłowe i usprawnia koncentrację. 

Skład

W składzie pastylek do ssania Cardiamid znajdują się następujące substancje: 

cukier, syrop glukozowy, wyciąg suchy z nasion guarany Paullinia cupana (w tym 22% kofeiny), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, magnez (cytrynian trimagnezu), aromat, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Zalecane spożycie:

Preparat Cardiamid należy stosować doustnie. Pastylek nie można rozgryzać ani połykać w całości. Dorosłym zaleca się przyjmować 3-6 pastylek na dobę.

Zawartość składników w 3 kapsułkach:

Składnik Zawartość (%ZDS*)
Magnez 57 mg (15%)
Witamina B6 0,9 mg (64%)

Wyciąg z nasion guarany, w tym:

kofeina

348 mg

76,5 mg

% ZDS - procent Zalecanego Dziennego Spożycia

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji preparatu do przyjęcia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu diety Cardiamid jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim wpływem promieni słonecznych i wilgoci. 

Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych. Produktu nie należy stosować u kobiet w ciąży, a także karmiących piersią. Przeciwwskazaniem jest również nadciśnienie tętnicze. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Podstawą utrzymania zdrowia organizmu jest zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. 

Preparatu nie należy stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Katarzyna 2020-05-08 17:12

cieszę się że mam

Iwetta 2020-01-25 11:17

Spore zmęczenie nie jest problemem który da się wyleczyć jedynie lekami - nawet najskuteczniejszymi. Ważny jest też relaks i mało zmartwień.

Sewera 2018-11-03 14:23

Ważnym składnikim wyrobu Cardiamid stanowczo jest kofeina! DLaczego tak sądzę? Albowiem bardzo potęguje ona skuteczność produktów takich jak ten!

Żaneta 2018-09-29 15:01

Cardiamid oddziaływuje bezkonkurencyjnie :D

Violetta 2017-11-17 23:26

Produkt Cardiamid jest dobrym wsparciem do funkcjonowania na co dzien i naprawdę potrafi dać niezłą dawkę energii.

Sławomira 2016-05-15 15:22

Bardzo denerwuje mnie to, że jestem wciąż zmęczona. Uważam, że Cardiamid się z tym rozprawi.

Lucyna 2015-07-10 00:22

Kiedyś ciągle chodziłam zmęczona. Całe szczęście, że dowiedziałam się o Cardiamid i czuję się już znacznie lepiej.

Opinia użytkownika 2015-04-11 15:26

W przeważającej ilości przypadków kofeina znana jest z tego, że jest składnikiem kawy. I jest w tym słuszność Kofeina ma dużo korzystnych właściwości. Ja od dawna wybieram Cardiamid . W tym specyfiku kofeina odgrywa dość istotną rolę. A dodatkowo dodaje dużo energii.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.