Kategorie produktów

CHRYPex

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu CHRYPex

CHRYPex to wyrób medyczny w postaci pastylek do ssania, które chronią delikatną błonę śluzową gardła. 

Podczas ssania, pastylki uwalniają substancje naturalne, które tworzą powłokę ochronną na błonie śluzowej gardła. Powłoka zapewnia jej długotrwałą ochronę. 

W składzie preparatu CHRYPex znajduje się wyciąg z glonów morskich. Wskazaniem do stosowania pastylek do ssania  jest chrypka.  

Skład

W składzie pastylek do ssania CHRYPex znajdują się następujące substancje: wyciąg z glonów morskich, sorbitol, maltitol, guma arabska aspartam, acesulfam K, barwnik E140, olej roślinny, olejek eteryczny, substancja smakowa.

Dawkowanie:

Zaleca się ssać 1-2 pastyleki wyrobu medycznego CHRYPex kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania wyrobu CHRYPex jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować z lekarzem możliwość stosowania pastylek.

Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać. po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Dorotix 2016-03-31 16:45

CHRYPex to według mnie najlepszy produkt dla osób pracujących głosem!

basia 2016-03-22 13:14

ogólnie ok.dobrze nawilża gardło

Konstancja 2015-06-11 23:09

Pogoda nie rozpieszcza! To idealne warunki dla bakterii! Mnie złapało jakieś zapalenie gardła... Boli przy jedzeniu, mam całe zawalone i nie mogę się tego pozbyć! Stosuję CHRYPex . Wydaje mi się, że ten preparat pomaga!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.