Kategorie produktów

Tymianek z Prawoślazem Junior

Tymianek z Prawoślazem Junior

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tymianek z Prawoślazem Junior

Pastylki Tymianek z Prawoślazem Junior to suplement diety o smaku pomarańczowym. Preparat zawiera wyciąg z tymianku oraz prawoślazu, wzbogacony dodatkowo witaminą C. Pastylki Tymianek z Prawoślazem Junior działają kojącą na podrażnienia jamy ustnej, krtani i gardła. Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Skład

Składniki pastylek Tymianek z Prawoślazem Junior to:

- substancją czynną jest: wyciąg z tymianku (5 mg), wyciąg z prawoślazu (5 mg), witamina C (15 mg);

- pozostałe składniki to: cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), olejek pomarańczowy, barwnik E 160a (ii).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Tymianek z Prawoślazem Junior powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Tymianek z Prawoślazem Junior.

Maksymalna porcja produktu do zażycia w ciągu dnia to: 4 pastylki.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Tymianek z Prawoślazem Junior.

Preparat Tymianek z Prawoślazem Junior należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Eryk 2020-06-19 09:38

Wybieram tylko to na czerwone gardło. przyjemna poprawa daje się odczuć.

Władysława 2017-07-27 15:19

Nic tylko produkty Dla dzieciaków! Ale niestety nie wszytskie są dobre. Musze jednak przyznać, że Tymianek z Prawoślazem Junior jest świetny! Rekomenduję dla malców!

Opinia użytkownika 2017-05-18 18:22

Na podrażnione gardło to skutecznym środkiem jest tylko Tymianek z Prawoślazem Junior ... Daję maksymalna ocenę.

Opinia użytkownika 2017-04-12 14:08

NIeskuteczne:/

Anna 2017-03-15 20:37

Gdy boli mnie gardło i struny głosowe najważniejsze jest wtedy odpowiednie nawilżenie gardła. W takich dolegliwościach pomocny okazuje się preparat Tymianek z Prawoślazem Junior . W mojej pracy zdrowe gardło to niezbędnik a składniki produktu wspierają gardło, redukują dolegliwości i przywracają mowę.

Opinia użytkownika 2016-08-01 10:33

Jestem nauczycielem i wykładowcą i muszę mieć sprawne gardło, gdyż prowadzę zajęcia. Trzymam zawsze przy sobie Tymianek z Prawoślazem Junior . Zdecydowanie numer 1 wśród produktów na gardło.

Opinia użytkownika 2016-05-04 18:29

Od tygodnia irytuje mnie ból wewnątrz buzi... To jest mega nie do zniesienia! Postanowiłem nie czekać i pojechałem do apteki. Tam nabyłem Tymianek z Prawoślazem Junior . Czytałem, że ten preparat jest skuteczny w tym, co mi dolega. Z problemami w jamie ustnej nie ma przebacz!

Gizela 2015-10-19 16:43

Dzieci to spory odsetek pacjentów służby zdrowia i nie da się ukryć tego, że wymagają one sporo uwagi. Przez wzgląd na konkretną dolegliwość można na nią znaleźć konkretny środek. Wśród specyfików dla dzieci jest Tymianek z Prawoślazem Junior . Są tam też inne ale o tym warto napisać. Moim dzieciom ten specyfik pomaga.

Luiza 2015-07-25 16:46

Tymianek z Prawoślazem Junior to wyjątkowo udane i smaczne tabletki dostępne na gardło.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.