Kategorie produktów

CycloDetramax Z Ruszczykiem

CycloDetramax Z Ruszczykiem

4.0 Dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu CycloDetramax Z Ruszczykiem

CycloDetramax Z Ruszczykiem to suplement diety w postaci tabletek. Dzięki diosminie pomaga łagodzić zmęczenie nóg oraz uczucie ciężkości w nogach.

Niniejszy produkt zawiera unikalne połączenie składników odżywczych, które wspierają odprężenie oraz rewitalizację nóg, dla przywrócenia uczucia lekkości i komfortu.

Zawarta w formulacji preparatu diosmina pomaga ograniczyć ryzyko wystąpienia stanów zapalnych. Ekstrakt z korzenia ruszczyka, standaryzowany na 5% ruskogeniny, wspomaga krążenie żylne. Standaryzowany na 95% proantocyjanidyn wyciąg z pestek winogron sprzyja uszczelnianiu ścian naczyń krwionośnych, zwiększając ich elastyczność oraz wytrzymałość. Dodatek witaminy C wpływa pozytywnie na prawidłową produkcję kolagenu.

Składniki preparatu wykazują właściwości antyoksydacyjne

Skład

Składniki suplementu diety CycloDetramax Z Ruszczykiem są następujące:

- 2 tabletki zawierają: 445 mg zmikronizowanej frakcji flawonoidowej (90% 400,5 mg diosminy i 10% 44,5 mg hesperydyny), 158 mg ekstraktu z pestek winogron (standaryzowany na 95% 150,1 mg proantocyjanidyn), 150 mg ekstraktu z korzenia ruszczyka kolczastego (standaryzowany na 5% 7,5 mg ruskogeniny), 80 mg witaminy C (kwas L-askorbinowy).

- pozostałe składniki tego preparatu to: celuloza i sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (substancje wypełniające), sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu i kwasy tłuszczowe (substancje przeciwzbrylające),  sorbitol, guma arabska, karagen (substancje glazurujące).

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja preparatu CycloDetramax Z Ruszczykiem do zażycia to 1 tabletka 2x dziennie - rano i wieczorem, najlepiej podczas posiłku.

Stosować doustnie, popijając wodą. 

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu CycloDetramax Z Ruszczykiem.

Tabletki CycloDetramax Z Ruszczykiem należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Innocenty 2020-05-25 17:20

Czytałem i to nowy trend związany z przeciwutleniaczami aktualnie panuje. ale czy to istotnie ma duży potencjał?

Opinia użytkownika 2020-05-06 10:10

od kilku tygodni kuruję się tym lekarstwem. z moimi dolegliwościami chyba ok.

Aniela 2019-12-19 11:29

Nie wiem czy ten preparat zakończy uczucie ciężkości moich nóg.

Asenat 2018-12-24 13:10

Uczucie ciężkich nóg znacząco mi dolega :/ Kupiłam CycloDetramax Z Ruszczykiem ... W moim odczuciu jest w porządku. Dobrze pełni swoją rolą.

Zofia 2018-07-11 09:05

Żylaków nie mam, ale o prawidłowe krążenie trzeba dbać z dużym wyprzedzeniem. Tak obserwuję wśród moich rówieśniczek, z których większość ma już jak nie pajączki na nogach, to solidniejsze problemy, które wymagają interwencji lekarza. Ja upodobałam sobie cyclodetramax z ruszczykiem i odpukać problemy z żylakami jeszcze mnie nie dotyczą.

Cezaryna 2018-04-29 15:19

przy zmęczonych nogach CycloDetramax Z Ruszczykiem sprawdza się tak sobie. Trzeba będzie spróbowac czegoś innego.

Gilda 2018-01-13 09:58

Dużo czasu spędzam przy komputerze dlatego jestemw grupie ryzyka niewydolności żylnej. Dla wspomagania zaczęłam używać CycloDetramax Z Ruszczykiem z zawartością diosminy. Produkt to moje wsparcie, gdy nosi są ciężkie i obolałe. Nareszcie mogę pokazać swoje nogi i nie wstydzić się sukienek.

Zofia 2017-05-24 10:46

Uczucie ciężkości nóg powoli odchodzi w niepamięć - cieszę się, że trafiłam na suplement CycloDetramax w odpowiednim czasie.

Sara 2017-05-17 14:45

Stosuję od kilku miesięcy - regularnie - i moje zmęczone nogi to już przeszłość. Nie dam rady zmienić trybu pracy, dużo się poruszam i zawsze boleśnie to odczuwałam na koniec dnia. Tera jest o niebo lepiej!

Opinia użytkownika 2016-10-14 20:56

Pracuję przy biurku i dodatkowo moja codzienna dawka ruchu jest znikoma. Z tego powodu borykam się z bólem całych nóg i opuchnięciem. Nie jest to za dobre i trzeba coś z tym zrobić! Pojechałam do apteki i nabyłam CycloDetramax Z Ruszczykiem . Ciekawi mnie, czy ten środek przyniesie mi ulgę.

Joanna 2016-03-17 16:02

Mam już od dawna uczucie ciężkich nóg - mocno pomaga, jakby problem zniknął. Święty spokój mam już od jakiegoś czasu...Polecam

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.