Kategorie produktów

Dih Max Diosminum

Dih Max Diosminum

4.2 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Dih Max Diosminum

Dih Max Diosminum jest produktem leczniczym w postaci łatwych do połknięcia tabletek. Środek ten jest wart polecenia w przypadku odczuwanego uczucia zmęczęnia nóg, ciężkości nóg, a także kurczliwości łydek.

Dih Max Diosminum jest zalecany w przypadku prowadzenia siedzącego lub stojącego trybu życia, a tym samym możliwości wystapienia żylaków

Skład

Składniki produktu Dih Max Diosminum to:

- substancją czynną produktu jest: diosmina. 1 tabletka zawiera 300 mg diosminy.

 

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Dih Max Diosminum powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

Zalecana dawka preparatu do przyjęcia w ciągu dnia to 1 tabletka. Stosować doustnie podczas posiłku, popijając tabletkę wodą. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Dih Max Diosminum.

Preparat Dih Max Diosminum należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić przed wilgocią. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-06-12 17:56

od kilku tygodni leczę się sam. Z moim serecm nie jest najgorzej.

Sonia 2020-05-29 16:42

nie jestem pewna czy to lekarstwo zakończy tą nieznośną ciężkość

Berta 2018-04-01 14:15

Moja praca odbywa się w pozycji siedzącej dlatego jestem bardziej narażona na żylaki. Aby się wspomagać zaczęłam stosować Dih Max Diosminum z zawartością diosminy w składzie. Środek przynosi znaczące ukojenie dla obrzękniętych i spuchniętych nóg. Nareszcie moje nogi są mi wdzięczne.

Jaromir 2018-03-22 10:54

Żylaki to bardzo uciążliwe schorzenie. Kiedy pojawiły się u mnie, zastosowałem Dih Max Diosminum Polecam każdemu!

Bogumiła 2017-07-11 20:34

Pracuję w biurze i dodatkowo moja aktywność jest dość niska. Z tego powodu borykam się z bólem całych nóg i opuchnięciem. Nie wygląda to za dobrze więc postanowiłam działać. Poszłam do apteki i zakupiłam Dih Max Diosminum . Mam nadzieję, że ten produkt okaże się dobry.

Irena 2017-05-23 11:01

Duża ulga dla nóg, ale tryb życia robi swoje - chciałabym uchować się od operacji na żylaki. Polecicie mi coś jeszcze?

Ela 2017-05-11 12:14

Jest OK, ale mi bardziej do gustu przypadła jednak Diosmina Hasco.

Opinia użytkownika 2016-10-11 12:42

Od początku roku mam zmęczone i do tego ciężkie nogi. Zdecydowanie trzeba było coś z tym zrobić. Dih Max Diosminum okazał się super

Stefania 2016-01-30 16:26

przy zmęczonych nogach Dih Max Diosminum sprawdza się tak sobie. czas poszukac czegoś lepszego.

Aurelia 2015-03-18 23:48

Nie ma co ukrywać... Jestem leniem jesli chodzi o ćwiczenia! Po godzinach przesiaduję w biurze... No i na ruch nawet nie ma czasu. Młoda jestem, a już mam żylaków jak stara baba. masakara! Postanowiłam spróbować Dih Max Diosminum ! Oby ten środek sporostał moim oczekiwaniom!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.