Kategorie produktów

Degasin

4.08 Dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Degasin

Degasin to wyrób medyczny, którego stosowanie przywraca zarówno komfort jelit, jak i jamy brzusznej. Może być stosowany przez osoby, które z powodu powstawania gazów w jelitach zmagają się z problemem wzdęć i bólem brzucha.

Produkt ten jest też często zalecany jako skuteczny preparat przygotowujący do badań diagnostycznych wykonywanych w okolicach jamy brzusznej.

Jak działa preparat Degasin?

Niniejszy wyrób medyczny jest oparty na bazie symetykonu, a osoby, które go stosują zwracają uwagę na to, że obserwują istotne zmniejszenie dolegliwości związanych z sytuacją, w której w jelitach tworzy się nadmierna ilość gazów.

Symetykon wpływa na zmniejszenie napięcia powierzchniowego pęcherzyków gazu, które są obecne w przewodzie pokarmowym. Substancja ta nie ulega wchłanianiu do krwi, zapewniając całkowite bezpieczeństwo stosowania..

Stosowanie kapsułek nie tylko zmniejsza wzdęcia, ale i cienie gazowe w jelitach. 

Preparat przeznaczony jest do przyjmowania przez osoby dorosłe.

Skład

W składzie preparatu Degasin znajdują się następujące substancje:

symetykon, żelatyna, glicerol, dimetykon, dwutlenek tytanu, sorbinian potasu, żółcień pomarańczowa S, azorubina.

1 kapsułka zawiera 257,5 mg symetykonu.

Dawkowanie:

Sposób użycia:

zalecana porcja preparatu Degasin do przyjęcia w ciągu dnia w przypadku wzdęć to 1-2 kapsułki. Preparat należy przyjąć po posiłku, popijając dużą ilościa wody.

W ramach przygotowywania się do badan diagnostycznych należy stosować preparat zgodnie z zaleceniami lekarza.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Degasin jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Nie należy stosować produktu u dzieci.

Kapsułki należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić od wilgoci. Nie używać po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-01-12 22:08

Niezastapiona rzecz na brzuch jak balon... Bez dwóch zdań polecam kupić na próbę.

Ipax 2018-01-12 12:03

Polecam Degasin. Mozna z niego śmiało korzystać bez ograniczeń, bo na prawdę pomaga!

Mario 2017-01-20 12:02

Stosuje Degasin od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony, gdyż nigdy mnie nie zawiódł jeszcze. Warto jest być z nim gdyż uwolni cię od kłopotliwych wzdęć.

Amelia 2016-02-08 14:24

A mi ten lek zalecił lekarz, przed endoskopią i podczas badania wszystko było dla niego elegancko widoczne, więc nie wmówicie mi, że Degasin nie działa;)

Dorcia 2015-03-28 13:46

Osobiście nie czuje różnicy podczas stosowania tego srodka. Po prostu efekt musiałby być większy. Aktualnie szkoda mi na to pieniążków, bo coraz więcej na leki wydaje, a one nie działają ;/

Noratar 2015-03-17 17:49

Moje jelita to były jedne wielkie gazy! To był mój największy problem, po kilku dniach, wydaje mi się że ten lek na prawdę działa i można dzięki niemu w prosty oraz skutecznzy sposób pozbyć się tego uczucia :)

Astrid 2015-03-11 11:17

Słabo zmniejsza ból, zwłaszcza jak nie wiemy konkretnie od czego on jest, nie jestem jakoś zadowolona z tego leku.

Ontex 2015-03-06 21:48

Nowy lek i nie miałem okazji jeszcze go stosować, po pierwszej aplikacji. Mogłem już poczuć ulgę jakiś mój brzuch się rozluźnił i w prosty sposób zwiększyłem swojego zdolności. Brawo to działa!

Ernest 2015-03-02 20:05

Jak dla mnie, ten suplement sprawdza się optymalnie na trawienie - nigdy nie wydawało mi się że wziąłem za małą lub za dużą dawkę.

Paxex 2015-02-15 11:03

Działa, tylko moim zdaniem troszkę słabo i czasami nie czuje oczekiwanego efektu przez ten lek i można być narażonym na nie do końca znieczulenie tego bólu, to jest straszne ;/

Degasin good 2015-02-15 11:02

Miałem bardzo duży problem z wzdęciami, które już po prostu same się pojawiały podczas drobnej aktywności fizycznej czy podobnych czynności to było straszne ;/ Lek POMÓGŁ!

Upar 2015-02-15 11:01

W czasie bólów brzucha zawsze korzystam z tego środka, ponieważ w ten sposób mogę pozbyć się uczucia pełności i już ból nie jest taki rozległy. Cena mogłaby być mniejsza.

Bronek 2015-02-15 10:58

Brałem ten suplement przed badaniem z jamie brzusznej i moim zdaniem działa abrdzo dobrze lekarz nie miał do mnie żadnych uwag i wszystko przebiegło dobrze polecam!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.