Kategorie produktów

Diprobase krem

Diprobase krem

4.33 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Diprobase krem

Diprobase to produkt leczniczy dostępny w postaci kremu do stosowania zewnętrznego. Wskazaniem do stosowania niniejszego preparatu leczniczego są dolegliwości skóry, m.in. ostre stany alergiczne, stany zapalne, problem skóry atopowej

Diprobase krem jest polecany osobom, które poddają się kortykoterapii, czyli leczeniu, w którym wykorzystuje się hormony kory nadnerczy w ilości przekraczającej ich dobową produkcję w organizmie. 

Lek Diprobase krem zawiera w swoim składzie substancje o właściwościach łagodzących objawy chorób skóry. Dodatkowo substancje te redukują zaczerwienienia, zmniejszają widoczność przebarwień i naczynek (np. w przypadku cery naczynkowej) oraz pozostawiają skórę w dobrej kondycji. 

 

Skład

Lek Diprobase krem zawiera w składzie substancje: wazelinę białą, parafinę ciekłą, makrogolu eter cetostearylowy, alkohol cetostearylowy, sodu diwodorofosforan dwuwodny, chlorokrezol, sodu wodorotlenek, kwas fosforowy stężony, wodę oczyszczoną.

Dawkowanie:

Krem Diprobase należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek Diprobase krem należy stosować zewnętrznie i miejscowo na skórę. Cienką warstwę leku należy rozsmarować miejscowo na skórze. Pozostawić do całkowitego wchłonięcia. 

Częstość stosowania produktu powinna być ustalana przez lekarza i uwarunkowana schematem leczenia. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Nie stosować leku po upływie terminu ważności. 

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik Diprobase krem. Produktu nie należy stosować inaczej niż to zostało opisane. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem zanim użyją leku. 

Krem może powodować miejscowe reakcje alergiczne. Należy obserwować zachowanie skóry po aplikacji preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-04-26 18:19

Od dawna zmagam się z nadwrażliwość skórną... Ta niemiła przypadłość nie daje mi prawidłowo żyć! Kupiłam Diprobase ! Myślicie, że ten preparat poradzi sibie z alergią? Jeśli ktoś korzystał niech da znać jak zadziałało.

Karina 2017-07-07 13:35

Diprobase krem stosowała moja znajoma, której problemem była atopia. Tak to nazywała w skrócie, bo pełna nazwa to atopowe zapalenie skóry. Dodatkowo wspominała, ze jej skóra była o wiele gładsza, dzięki temu produktowi. Zobaczyłam go tutaj i dlatego postanowiłam opisać przykład mojej znajomej ;)

Opinia użytkownika 2016-04-12 13:51

swietny krem na rozne dolegliwosci.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.